Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az igaz, hogy a mentősöknek...

LPista kérdése:

Az igaz, hogy a mentősöknek szexuális izgalmat jelent a sziréna? És hogy függők tőle?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, este már csak azért nem hallgatják, hogy tudjanak hason alduni

2023. nov. 1. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Nem igaz.
2023. nov. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor hajnalban az üres utcán miért kell?
2023. nov. 1. 12:39
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Van egy irányelv hogy mikor és milyen körülmények között, hogyan kell és lehet használni a szirénát. Ez nem fétiskérdés, csak te akarod belemagyarázni a frusztrációdat.
2023. nov. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

Ekkora f.szságot.


Remélem sosem kerülsz se te, se semmilyen családtagod olyan helyzetbe, hogy hajnalba kelljen miatta szirénázni

2023. nov. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
*hajnalban. + 20Db, + 5 év örök élet, hajrá!
2023. nov. 1. 13:18
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Alattunk is van egy mentőállomás. Éjjel 2-3-kor olyan hangerővel hasítanak bele az éjszakába, hogy azt elmondani nem lehet, olyan, mintha itt lenne mellettem az ágyban a sziréna. Folyamatosan mennek, pár percenként. Napközben nem, vagy alig hallani, mert ugye más zaj is van, de én sem értem, éjjel miért nem lejjebb venni, mikor se forgalom semmi nincs. Mi indokolja, hogy ugyanúgy bömböljön?
2023. nov. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Számomra is hihetetlen, hogy teljesen indokolatlan forgalom és napszakban is max hangerőn megy..... Ezen változtatni kellene. 2018-ban volt médiavisszhang sok bejelentés után. 6-os válaszoló, sajnálom - kemény lehet, ilyen közelről....
2023. nov. 1. 21:28
 8/8 A kérdező kommentje:
4/7 anonim, hónaljba?
jan. 19. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!