Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoztatok már együtt börtönv...

Dolgoztatok már együtt börtönviselt emberrel?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen volt? Elsősorban olyanokra gondolok, akik köztörvényes bűncselekményért ültek.

nov. 3. 10:54
A kérdező szavazást indított:
Nem, még soha.
Igen, kommentben mesélek róla.
32 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
97%

Hidd el sokszor ki se derül ha nincs lebukàs.

Párkapcsolatba is van olyan, hogy el van titkolva

nov. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
1: Persze, a priusz ugye elévül egy bizonyos idő után. De a kérdésem természetesen olyan esetekről szól, amikor tudni lehetett, hogy egy kolléga börtönviselt.
nov. 3. 10:58
 3/32 anonim ***** válasza:
96%

Óvodapedagógus vagyok, szóval nem. Viszont a szomszédom 4 részletben ült 20 évet.

A hétköznapokban normális, meg szokta kérdezni, hogy vannak a gyerekek, én is ránézek az unokáira, ha itt vannak, ilyen felületes témákban el lehet vele beszélgetni. Viszont iszonyatosan lobbanékony, nem tudom, a felesége miket tűrhet el, de az biztos, hogy nem irigylem.


Munkát ő nem talált, az önkorminak segít apróságokban (köztereken fűnyírás, zászlók ki- és bepakolása, viráglocsolás az út mentén, stb.)

nov. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Èn egyszer dolgoztam együtt egy jugóval külföldön.

Betyár kinézetű volt aztán mondta,hogy ült Ausztriàba egy pici városba.Mindketten ismertük ezt a kisvârost .De ha nem mondta volna,nem gondoltam volna erre .

Nagy munkaerő nem volt de gond se volt vele semmi, jól kommunikált

nov. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
3: Akkor közmunkás.
nov. 3. 11:03
 6/32 Metionin ***** válasza:
90%
Diákként dolgoztam egy mosodában, ahol voltak kiközvetítve börtönviselt nők is meg igazából mindenféle ember. Ha jól emlékszem 2-3 középkorú nő volt, igazából semmi különös nem volt velük, csak az egyik elmesélte, hogy ült és hogy az xy meg z is.
nov. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
89%
Nem közmunkás. Nincs állandó feladata, nincs állományban.
nov. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
92%

Egyébként rengeteg helyen belèjük futunk.Biztonsagi őrök,taxis,kamionos,èpitőipar,műtőssegèdek ,szakàcsok , ügyvédek is 😄,sógorom ismert egy fogorvost 5 évet ült.

Lista vègtelen

nov. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
8: És az a fogorvos miért ült?
nov. 3. 11:27
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Elgàzolt pàr embert a 90 es èvekbe

Gondolom gyorsan is ment meg ivott is .

Akkor ezért jobban mèrtèk a börtönt.

Egy rokonomat voltam látogatni 2001 vagy 2002 -be.

És mondta a bàtyjànak,hogy a volt osztálytársad is itt van.

Az is gàzolás volt

nov. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!