Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szoktál lopni a munkahelyedről?

Szoktál lopni a munkahelyedről?

Figyelt kérdés
Természetesen itt nem arra gondolok, hogy munkatárstól, hanem ami adott a munkahelyen sok van belőle pl. tollat, papírt, kidobásra ítélt kaját, tisztítószert. Sokan úgy vannak vele, hogy a kevés fizu, a főnökség szemétsége/lehúzása miatt ennyit megérdemelnek. Ti mit gondoltok erről?
2023. nov. 4. 13:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%

A lopást elítélem. Nincs olyan hogy a kevés fizetés miatt lophatok.


Sajnos egyszer én is ellpotam a munkahelyről egy csomag fénymásoló papírt.

2023. nov. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
60%
Nem, de nincs bajom azzal, aki igen. Alacsonyak a fizetések mifelénk, magasak az árak. Mindenki meg akar élni. A főnök az alkalmazottból él, az alkalmazott meg a főnökből. Vagy így, vagy úgy.
2023. nov. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Egészségügyben dolgozom, állami kórházban. Oda max vinni lehet bármit is, nem elhozni, mert semmi sincs. Egy ideje már a wc papírt is magunknak visszük
2023. nov. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%

Egy gyárban dolgoztam. Olyasmit hoztam el, mint a boltokban az árcimke, kis matrica. Hatalmas tekercs 😍 plusz kis pici átlátszós zacsikat, abból is jópárat 😇🤫

Mivel az egyik hobbimhoz sok pici zacsi, meg ilyen matricák kellenek, pont jól jöttek.


Amúgy fizuemelés sem volt, se cafetéria, semmi. Úgyhogy ennyi járt.

2023. nov. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
37%
#3 Az egészségügyben megoldották a lopást hálapénz néven sok évtizedig. Akinek nem inge… de ott inge volt mindenkinek. Csak azok lehetnek tiszták, akik a hálapénz eltörlése után helyezkedtek el az EÜ-ben.
2023. nov. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

5ös, megnyugodhatsz, én utána helyezkedtem el, soha egy fillért se kaptam(nem is vártam el, nem azért lettem az, ami).


Cserébe viszont pelenkázom azokat, akiket a saját gyerekük se....

2023. nov. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
5ÖS, Miért lopás az, ha valaki adja? tehát, ha te a nagyanyádtól kaptál pénzt, akkor megloptad?
2023. nov. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Amikor felmondtam elhoztam a tűzőgépet, amit használtam.
2023. nov. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Odaadják, csak el kell kérni.

Még amúgy írásban veztenek mindent, hogy ki mit vitt el. Kb esélytelen lopni. De persze én nem is akarok.

2023. nov. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ma már ez kevésbé van jelen az egyszerű dolgozók részéről, mint 27 évvel ezelőtt, amikor dolgozni kezdtem. Akkoriban szinte természetes volt, hogy mindenki "onnan él", ahol dolgozik. Apróságok ellopására kell gondolni, de rendszerességre is. Ma már azt látom, hogy főként a felsővezetés lop: a cégnek rendelt bútort a saját címre szállíttatjám ki, de papíron bevételezik, és ott vannak a beszállítói láncok kiépítésénél is.
2023. nov. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!