Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért szereted a munkahelyedet?

Miért szereted a munkahelyedet?

Figyelt kérdés

Azokat kérdezem, akiknek jó a viszonya a kollégaikkal, mit gondolnak, miért van ez?

Mit tartasz a munkakörülményeid fő pozitívumának?



2023. aug. 11. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Mert így sokkal többre tudom értékelni a szabit.
2023. aug. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Én segéd munkásként dolgozom,de sokszor mutatják hogyan kell festeni,burkolni,gipszkartonozni,stb. És azért szeretem,mert nagyon sokat tanulok ott,és pénzt is kapok.
2023. aug. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A munkatársaimmal nincs jó viszonyom. Max. azért szeretem a munkahelyemet - és ami egyben hátrány is -, mert a főnökség nem ellenőriz semmit sem, majdnem azt csinálsz, amit akarsz. Nem kell pont 8.00h.-ra beérni, ha gondodo van - akár mondvacsinált is -, akkor elengednek...
2023. aug. 11. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyedul dolgozok, sajat magam fonoke vagyok es azt csinalok amit akarok
2023. aug. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert 4 óra munkáért 8 órás fizetést kapok, mindezt home office-ban, így minden másra van időm.
2023. aug. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%

Sose láttam olan munkahelyet amit szeretni lehet, csak olyat amit


a) rühelleni

b) kifejezetten gyűlölni


És az már jó, ha az a) teljesül!!

2023. aug. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Rugalmas a munkaidőm, magamnak osztom be, mennyit dolgozok, heti 3-szor itthonról tudok dolgozni. Nálunk nem igazán nézik, hogy mennyit dolgozol, a lényeg, hogy a munkát megcsináld, és ha te meg tudsz csinálni egy heti munkát három nap alatt, akkor senkit nem érdekel, hogy a többi időben mit csinálsz, nyilván azért megvan, hogy valamennyit legyél elérhető a gépnél minden nap a kollégák számára, de nem fogják lekövetni a munkádat.


A kollégáim nagyon segítőkészek, proaktívak, rendesek, nincs velük semmi baj, bár 1-2 kivételével nem szoktam velük barátkozni, mert sok közös témánk nincs (sok közülük anyuka pl.).

2023. aug. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!