Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen állást találhatok...

Milyen állást találhatok ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok nincs semmi pénzem a 71 éves nagyapámmal élek aki nagyon beteg és alacsony a nyugdíja is nem tud támogatni semmiben

Anyám 5 éve meghalt habár ő se tudott volna sehova beajánlani hisz munkanélküli volt

Végzettségem nincs sajnos lemorzsolódtam 9.osztályba most esti felnőttképzésre járok heti 2 napot kell bejárni el szeretném ezt végezni de addig hova tudnék elmenni mert lassan egyedül kell fenntartanom a házat meg magamat

Ja és még ha ez nem volna elég rendőrségi ügyem is van aztán ha megkapom a priuszt még kevesebb lesz a lehetőségem



nov. 8. 01:06
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
97%

Dicseretes, h esti iskolaba jarsz. Sajnalom, mi a csaladoddal tortent.

Arufeltoltes esetleg?

Mit kovettel el? Ha publikus.

nov. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Hivatalosan garázdaság a vád mert megvertem egy gyereket a volt iskolámból mert olloval hadonaszott felem és a volt osztályfőnököm meg a gyerek feljelentettek
nov. 8. 01:33
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Valami pakolós meló, árufeltöltés, kommissiózás, segédmunkás építőiparban. Gyári betanított munka. Keresgélj profession-ön, ahova nem kérnek erkölcsit oda jelentkezhetsz.
nov. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
35%
Ha szakmunkás leszel akkor tanulj nyelvet és irány külföld mert itthon brutális világ jön a szakmunkásokra.
nov. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

Igen én is külföldbe gondolkozok de az még hosszú idő kérdése

Először meg kéne tanulni egy nyelvet mert ahogyan az iskolába tanították az valami katasztrófa meghát életembe nem jártam külföldön így rutinom sincs benne de ha minden jól megy egy 10 éven belül akár az is összejöhet

Meghát itthon sokan lebeszélnének róla hogy jajj nyugat már megtelt és nem engednek be vagy a fidesz propagandát nyomják hogy ott se kolbászból van a kerítés amiben van igazság de az emberek mentalitása mérföldekkel jobb ami miatt akár hajléktalanként is jobban érezném kint magam mint itthon dolgozóként egyszer voltam 12 órát Bécsben az alatt a 12 óra alatt boldogabb voltam mint összesen a 18 évem alatt itthon

még a levegő is vidámabb volt

Na de addig is kellene itthonra valami meló amivel eltarthatom magam addig míg le nem lépek különben éhen halok hát már napi 1x étkezek ha szerencsém van akkor 2x ha épp jól megy a nagyapónak azt erre meg egy másfél évvel ezelőtti ügyemért meghurcolnak egy egyszerű iskolai verekedés miatt bezzeg én senkit se jelentettem fel amikor engem vertek meg az iskolába ez természetes jelenség sajnos

nov. 8. 11:32
 6/46 anonim ***** válasza:
90%

#4-es,leírnád,hogy miért jön itthon brutális világ a szakmunkásokra?

Komolyan érdekel.

Kérdező,bocs,hogy kitértem!

nov. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim válasza:
52%
Lehet furán hangzik, de próbálj pénzt keresni. Bármivel. Valamivel. A legkisebb összeg is segítség. Ha vannak barátaid vagy rokonaid talán megérné kisebb összeget kérni tőlük. Egy annyit ami nekik meg se kottyan, de te ha összeadod már valami. Próbálj nyelvet tanulni, biztos találsz valami olcsóbb nyelvtanfolyamot. Ne csüggedj. Hülyén hangzik, pedig igaz.
nov. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
83%

Hogy lenne pénze tanfolyamra, ha enni is csak egyszer-kétszer tud egy nap?...


Nyelvet tanulni manapság már bárki tud az internet segítségével ingyen is, aki akar.

nov. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

Az a baj rokonaim nincsenek

barátaim nem nagyon vannak csak sok haverom de csak addig haverok ők is amíg van egy kis pénzem inkább amolyan ivócimborák

nov. 8. 19:18
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj a helyi önkormányzathoz és kérdezd meg, hogy milyen szociális támogatásokat lehet igényelni, hogyan, aztán hajrá. Azt is kérdezd meg, hogy kérhetsz-e segítséget a munkakereséshez. Valószínűleg ebben is fognak tudni segíteni. Szociális osztály, vagy ilyesmi, amit keress.
nov. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!