Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez miért jó a kislánynak?

Ez miért jó a kislánynak?

Figyelt kérdés

Ismerek egy lányt, aki külföldön tanult, valamilyen médiával és marketinggel kapcsolatos szakon. Eddig 5 helyen dolgozoztt az elmúlt két és fél évben, a munkahelyei közti üres idő közel 10 hónap eddig, azért kellett hazamennie mindig, mert az anyukája mindig hazahívta, amúgy is számon tartotta Messengeren a napját, mindennap egy óra videóbeszélgetés, sok-sok chat.



Igaz, hogy nem ugyanazt a pozíciót csinálta az összes munkahelynél, de ez előny vagy hátrány lesz későbbiekben?


Ne kerteljünk: az anya egy szereptévesztésben élő zsarnok.



nov. 11. 08:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Kislányok hogy tanulhatnak felsőoktatásban?
nov. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
23 éves, amúgy az anyja is kislány 55 évesen. Mentalitás.
nov. 11. 09:15
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
:Az anyja egy túlfétő valaki.
nov. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Kis részben. Kontrollmániás. Csak neki lehet igaza. Férjét elnyomta és -ja.
nov. 11. 10:11
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell neked mások életével foglalkozni.
nov. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
33%
Te is beteg vagy, ha nincs kozod hozzajuk (nem vagy rokona/parja), de megis veluk foglalkozol.
nov. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nagyon is belénktapostak. Uncsitesóm.
nov. 11. 15:45
 8/18 anonim ***** válasza:
36%

Miben fogadnék, hogy nem uncsitesó, hanem a kérdező az áldozat...

Egyébként mi lenne? Nem nagyon fogják komolyanvenni a munkaerőpiacon még egy jó ideig (Amíg nem lesz az önéletrajzban 2-3-4 év stabil munkaviszony)

nov. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem. Ami a munkámat illeti, én pasi vagyok, elég sokat feketéztem, de jól befektettem.
nov. 11. 21:08
 10/18 anonim ***** válasza:
8 Mint lathatod, tevedtel. Meg amugyis mi a franc ertelme lenne anonim oldalon, ha ugy irna magarol az aldozat, mint kulonallo szemely? Ebben az orszagban mindenki mar olyan nagy okos, ez valami nepbetegseg?
nov. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!