Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyógymasszőr végzettséggel...

Gyógymasszőr végzettséggel tényleg nehéz elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Kelet-magyarországi megyeszékhelyen élek és barátommal összefutottam.

A lényeg, hogy nem tudott sehol sem elhelyezkedni gyógymasszőri végzettséggel.

Mennyire gyakori, hogy gyógymasszőr végzettséggel nagyon nagyon nehéz elhelyezekedni hazánkban?

Ez is olyan szakma, hogy Pestre vagy Dunántúlra kell menni, ha el akar a szakmájában helyezkedni az ember?



nov. 15. 09:20
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyébként férfiként szeretne elhelyezkedni masszőrként. Ez nem tudom, hogy pozitív vagy negatív. Lehet, hogy nőket szívesebben alkalmaznak?
nov. 15. 09:22
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ALapban kórházakban, gyógyfürdőkben, wellness helyeken kell keresgélni. Vagy mint a legtöbb, maszekban nyomni.
nov. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de valószínűleg csak kórházakban, borzasztóan rossz fizetésért tudna könnyen elhelyezkedni, ezért nem vállalja.
nov. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként férfiként szeretne elhelyezkedni masszőrként."

. Én az ORFI-ban főleg férfi masszőrökkel találkoztam.

nov. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Barátnőm is gyógymasszőrnek tanult, de nem tudott elhelyezkedni.
nov. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5. Felénk több házhoz járó van, főleg idősekhez és mozgássérültekhez. Nem prostis!
nov. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak úgy éri meg ha házhoz járó masszőrként dolgozik valaki.


De én azt látom h kb. hetente hirdeti magát egy újabb és újabb masszőr, manapság nagyon sok van.


De egy gyógymasszőr 1 fokkal magasabb szinten van mint pl. egy Svédmasszőr, kb. annyi a különbség h el tud menni kórházakba is dolgozni.


De leginkább mellékállásnak jó. És nehéz új embereket, nehéz ügyfélkört is kialakítani, mert sok masszőr van. Híre kell , hogy legyen h minél többen ajánlják.


De leginkább másodállásnak jó.


1 kivétel van de ahhoz nagyon nagy mázli kell és kihalásos módon működik, hogy működő folyamatos vendégekkel rendelkező wellness szállodába helyezkedjen el, de sajnos ez is ritka mert a legtöbb az szezonális.

nov. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sportcsapatoknál jelentkezett már? Illetve több multinál is terjed a "házimasszőr".
nov. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem.
nov. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

8, sportcsapatokhoz sportmasszőrt keresnek. Nagyon különbözik a két technika.


A COVID óta azért eléggé megrottyant ez az iparág, de ja, jellemzően magánban érdemes nyomni.

Nővérem anno dolgozott alkalmazottként de... 6000-et kértek el egy egy órás masszázsért, és ebből ő valami 500-800 forintot látott. Szerinted megéri? Konkrétan szórólapozással többet kerestem diákként...


Az irodai masszázs jó ötlet, de ahhoz iroda is kell. Az meg inkább a fővárosban vagy pl Szegeden van. És egy elég nagy multis irodaházat simán lefed egyetlen masszőr, szóval oda is nehéz bekerülni.


Közegészségügybe mehet, de... az megint olyan hely, ahova annyira nem jó menni. Meg ott kb kihalásos alapon lehet bekerülni. Ott a fizu végülis stabil még ha nem is a legjobb, deee gyakran a környezet nagyon toxikus.


És hát a masszázs egy luxuscikk. Luxusra meg ott költenek, ahol van is rá pénz. Éppen ezért a gazdagabb országrészeken van több esélye.

nov. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!