Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A Morgan Stanley kiválasztási...

A Morgan Stanley kiválasztási folyamata mennyire lassú?

Figyelt kérdés
Hétfőn jelentkeztem, de már türelmetlenkedek.

2023. nov. 15. 10:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%

Ilyen globális bankoknál / vagylnkezelőknél általában úgy szokott lenni, hogy az elején bejutni könnyű, bent maradni viszont nehéz.


Miután felvettek, és több éve "a rendszer része vagy", onnantól viszont fordul a kocka, és bent maradni bent tudsz, elmenni viszont nehéz lesz, mert az "öri harival" jár. Ha érted, mire gondolok...


Szerintem menekülj, ameddig tudsz, és eszedbe se jusson ilyenek közé keveredni.


Én szóltam előre...

2023. nov. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

"Hétfőn jelentkeztem, de már türelmetlenkedek."

. Te most trollkodsz? Először keresel munkát? Nem hogy három nap alatt, de sokszor hogy három hét múlva jelentkeznek. De volt már olyan, hogy több, mint egy hónap telt el.


Amit a Morgan Stanleyvel kapcsolatban tapasztaltam: a jelentkezési formjuk kitöltése tovább tart, mint amennyi idő alatt elbírálják azt. Vicc az egész: rendszeresen megkeresnek ajánlatokkal, ha esetleg jól hangzik, szőkőévente veszem a fáradságot, rászánok egy rakás időt, hogy kitöltsem az űrlapjukat, mert LinekIn-rpofil vagy CV alapján nem képesek szűrni. Aztán még interjúra sem hívnak be utána.

Eddig kétszer játszottam el velük ezt, de többet biztosan nem.

2023. nov. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
#1: egy rakás embert ismerek, akinek ugródeszka volt a Morgan Stanley, nincs gondjuk az elhelyezkedéssel, szóval fogalmam sincs, miről beszélsz.
2023. nov. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%

#3


Addig jó, amég fogalmad sincsen... :)


Közeli barát testvérét éppen most tartják sakkban, hogy ha fel mer mondani, akkor milliós kártérítésre fogják perelni, és ellehetetlenítik egy életre.

2023. nov. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mégis ki várt mást egy ilyen cégtől. :D Komolyan egyesek mintha tündérvilágban élnének.
2023. nov. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%

#5


A Kérdező, és a #3-mas már biztosan... :D


Szerintem arra is nagyon ácsingóznak már, hogy Viktor atyánk mikor oszt vissza pénzt az azt kitermelőknek.

2023. nov. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
14%

#4: ok, Mesemondó. Van egyáltalán fogalmad arról, mit csinálnak a Morgan Stanleynél? Mert ha nem, mégis kitartasz az állításod mellett, akkor csak magadból csinálsz hülyét.

Ellenben ha kifejezetten a Morgan Stanleyről állítod, hogy ezt csinálják, az nem csak rágalmazás, de jól ki is cseszel az ismerősöddel, mert így simán ráismernek.


Még egyszer: több embert ismerek, aki simán eljött onnan, gond nélkül, és azóta csak feljebb léptek. Ez már alapból cáfolja az általánosításodat.

2023. nov. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%

#6: az ugye megvan, hogy a százalékod alapján látszik, hogy magaddal beszélgetsz?


Egyébként ha ekkora fideszes vagy, menj a "Politika" rovatba, ott imádják a fajtádat.

2023. nov. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt írta, hogy "addig jó, amíg fogalma sincs". Vagyis az ismerőseid nyilván nem jutottak el addig a szintig, ahol már komolyodik a helyzet.
2023. nov. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#6


Az ugye megvan, hogy a válasz-százalék az nem egy személyi azonosító szám, és ezáltal az oldal több tagjának is lehet azonos egymástól függetlenül?


Ha én vagyok számodra a "fideszes" az általam leírtak alapján, az szövegértési nehézségeket is sejtet nálad.

2023. nov. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!