Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A Morgan Stanley kiválasztási...

A Morgan Stanley kiválasztási folyamata mennyire lassú?

Figyelt kérdés
Hétfőn jelentkeztem, de már türelmetlenkedek.

2023. nov. 15. 10:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mármint #8...
2023. nov. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

"Vagyis az ismerőseid nyilván nem jutottak el addig a szintig, ahol már komolyodik a helyzet."

. Viszont Te meg ezt írtad: "Szerintem menekülj, ameddig tudsz, és eszedbe se jusson ilyenek közé keveredni."

Szóval hülyeséget tanácsolsz, mivel lehet, hogy a Kérdező is jól járna egy ilyen lehetőséggel, ugródeszkaként.

Persze mindez akkor lenne releváns, ha Te nem EGYETLEN ismerősöd ismerősének harmadik ember által elmondott szorijával igazolnád azt, hogy a MS és minden hozzá hasonló cég velejéig romlott. És nem ezt a szorit használnád fel arra, hogy velem ilyen arrogáns stílusban beszélj.


"Ha én vagyok számodra a "fideszes" az általam leírtak alapján, az szövegértési nehézségeket is sejtet nálad."

. Te használtad azt a kifejezést, hogy "Viktor atyánk". Vagy minden államférfira ilyen patriarchális jelzőkkel utalsz?

Ha viszont szerinted én vagyok a fideszes, akkor egyszerűen egy kretén vagy.

2023. nov. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
48%

Nem érzed az iróniát, kedves Uramparancsolóm... :)


Az ugródeszka valóban kedvező lehet. Mindaddig, ameddig le nem vágják a lábad ehhez az ugródeszkához való megérkezéskor, hogy ne tudj elugrani onnan sehova.

2023. nov. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nálad tényleg összekeveredtek a dolgok. :D

Én annyit írtam, hogy mit várnak az emberek egy ilyen helytől, illetve, a másik válaszolóra utalva az elsőként idézett sort a válaszodban. Vagyis, hogy egy bizonyos szint felett komolyodik a helyzet.

2023. nov. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Azon mi az álomvilág, hogy várom, hogy elbírálják a jelentkezést? Volt olyan, hogy valahonnan már másnap felhívtak egy telefonos interjúra.
2023. nov. 15. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!