Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki csinált már telefonos...

Aki csinált már telefonos értékesítő/ügyfélszolgálatos munkát, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Vidéken nincsen munka, ezért megpróbálnám ezt, mert csak a betanításra kellene feljárni Budapestre. Viszont elég kevedet fizet és én az ilyeneket nagyrészben el szoktam küldeni a francba, mert idegesítő, az emberek többsége utálja az ilyet.
2023. nov. 15. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Én most is ebben dolgozok. Szeretem csinálni, de nem mindegy, hogy mit kell értékesíteni és melyik cégnél.

Nálunk van egy alap fizu + caf., ezeken felül jön hozzá a jutalék, aminek nincs felső határa.

2023. nov. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Nálam ez a rémálom kategória, soha többet nem csinálnám.
2023. nov. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Csak ha tényleg nincs más.


Egyéb esetben lerázom őket én is...hívjon holnap reggel most nem érek rá...

2023. nov. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy ez a munkája, de számomra nagyon idegesítő, elnézést kérek ezúton is az összes ilyen marketinges, és közvéleménykutatótól, de mindig szó nélkül kinyomom. Mésoknak "pro" tipp: Ha kimondod 3-szor, hogy nem, nem hív fel többet, mert hivatalosan is ez van megadva, hogy ha valaki 3-szor elutasítja az adott hívást, akkor le kell zárni a beszélgetést.
2023. nov. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát én azt is szoktam kérni, hogy töröljenek a névjegyzékből, mert ez kötelességük, politikai hívásoknál főleg. Volt olyan is, aki napi 10-15-ször hívogatott, letiltottam, akkor másik számon pŕóbálkozott. Ez már durva. Mondjuk aki normális, azt mindig végig szoktam legalább hallgatni, hogy elmondhassa és megmondom, hogy nem, köszönöm.
2023. nov. 15. 16:37
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csináltam, majdnem 2 évig. Akkoriban nem sikerült állást találnom, hát ez adódott. Bele lehet jönni, persze, kell hozzá türelem és kitartás.

Volt egy alap és erre jött a plusz jutalék.

Szerencsére, sok bunkóval nem találkoztam a vonal túlsó feléről. Csak a végén már annyira nem láttam rációt az egészben, olyan reménytelennek tűnt már folyton hívogatni, ugyanazokat a listákat. Bejött egy másik munka, és léptem.

Szóval, van ennél jobb munka, persze. De van rosszabb is.

Egyébként beláttam azt is, ha valaki automatikusan kinyomta a telefont. engem is hívogattak anno, mostanában már nem szoktak, mindenféle telemarketingesek. Egyszer egy biztosítóval közöltem a sokadik hívásuk után, hogy légyszi töröljenek már a rendszerükből, ahova egyébként se tudom, hogy kerültem, mert már kicsit unalmas a hívogatásuk...Aztán már nem hívtak.

Manapság már annyira nem elterjedt ez a telemarketinges munka, mint annak idején, legalábbis én úgy látom. Főleg, mert ott az Internet.

2023. nov. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Engem egyszer 2017-8-ban felhívott valami "t@kömtudja" milyen cég, hogy mit gondolok a vallásról, hiszek-e Istenben, stb, és a mennyország, pokol kapcsolatáról mi a véleményem? Elmondtam udvariasan, hogy nem vagyok vallásos, semmelyik vallásnak nem vagyok a "tana", és ez meg a vonal túlsó feléről elkezdett rikácsolni, hogy miért nem?! Milyen ember vagyok én?!? Azonnal kinyomtam.
2023. nov. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!