Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondolsz a szereptévesztő...

Mit gondolsz a szereptévesztő pincérekről, akik az asztal mellett kéretlenül elkezdenek sztorizni meg viccelődni?

Figyelt kérdés

nov. 15. 20:43
A kérdező szavazást indított:
Fhú, rühellem ezeket
Én kifejezetten szeretem ha ilyenek
Számomra ez semleges
17 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát tény hogy nem mindenki való pincérnek…a jó pincér szerintem nem áll meg ott mesélni beszélgetni

1-2aranyköpést bedob és tudja hogy ennyi bőven elég hogy szimpatikusabb legyen a vendègekkel

nov. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy nem szimpi.

A jó pincér kedves, barátságos, figyelmes, de nem bohóc.

nov. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak mert ma láttam egy közeli asztalnál ahogy egy anyuka a fiával meg a lányával vacsorázott, a hosszú őszes hipszterszakállú pincer meg gyakorlatilag leállt udvarolni az anyukának úgy, hogy láthatóan rohadt kínos volt ez mindhármuknak. A pincer persze nem vette észre magát. Már a határán voltam hogy én odamegyek hogy hagyja már békén őket.
nov. 15. 22:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem találkoztam még ilyennel
nov. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem találkoztam még ilyennel, inkább fapofákkal, az sem szimpi mondjuk.
nov. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én alapvetően szeretem - amennyiben tudja, hol a határ, és megvan a képessége arra, hogy ráérez, kivel lehet és kivel nem. Én kifejezetten szeretem a viccelődős pincéreket, de a viccelődésbe bújtatott csajozást meg zaklatást nem szeretem pl.
nov. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!