Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az élet egyik legnagyobb 🎁a,...

Az élet egyik legnagyobb 🎁a, ha azt a hivatást űzöd, amit ❤️‍🔥tsz és amihez értesz?

Figyelt kérdés
Nagy adag ☘️ is kell hozzá!

nov. 16. 12:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ebből inkább az tűnik ki, hogy az emoji kreativitásodat akarod kiélni, mint valós válaszokat kapni. Komolytalan a kérdés, ha ilyen együgyűen teszed fel.


"Az élet egyik legnagyobb doboza, ha azt a hivatást űzöd, amit szívtűztsz és amihez értesz? Nagy adag lóhere is kell hozzá!"

nov. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Elég gáz emojikkal helyettesiteni a szarjaidat
nov. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

"Elég gáz emojikkal helyettesiteni a szarjaidat"


Nekem nem gáz, én szeretem őket, feldobja az online életemet, ez is kapcsolódik a témához, hogy mit szeretek!


Ettől még láthatsz éretlennek, ami nem feltétlenül igaz! 🙂


Az értelmes válaszokat (a mocskolódáson kívül) továbbra is megköszönöm!

nov. 16. 12:12
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed valójában nem kérdés, hanem egy állítás, inkább a személyiséged kinyilatkoztatásának tűnik. Ha kérdést akarsz feltenni, az legyen valódi és fogalmazd meg közérthetően.


Ha komolyan gondoltad: szerintem nincs igazad.

nov. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Továbbra sem értem, mi a kérdésben a kivetnivaló, azon kívül hogy emojikat is használok.
nov. 16. 12:18
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább 'etikett' kérdése, mint kedvé. Megvan a helye és kontextusa az emoji használatnak, de ha válasz szeretnél kapni egy kérdésre és nem belekötést, nem árt ha komolyan vesznek. Ennek minimuma, hogy érthetően meg tudod fogalmazni amit közölni akarsz, és nem úgy kell az olvasónak dekódolnia*.

Ez ugyanolyan rossz kommunikáció, mint amikor valaki minden egyes mondata végére 2-3 hangulatjelet tesz, mintha anélkül nem tudná (ő, vagy mások) értelmezni a közlendő szándékát vagy érzelmeit. És ha van 5 mondat, akkor 10-15 ilyen vigyorgásokkal és hasonló jelekkel van körbedíszítve a szöveg. Ma már eljutott az "xD" is abba a státuszba, mintha negatív előjel lenne, és egy szavát nem veszed komolyan annak aki használja, mert infantilis.


* hiszen itt is elérted vele, hogy minden másról szó van, csak arról nem amiről kérdeztél

nov. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Írjál már normálisan te nyomorult.
nov. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Általában a motivációs trénerek, coach-ok ezt hangoztatják, akik több éves vezetői-, felsővezetői, manager-i, vállalkozói-, és egyéb nagysikerű, pénzt pénzre halmozó állásban/foglalkozásban volt/van részük. Ők ezeket előszeretettel imádják nyomatni, de egy dolgot elfelejtenek:

Annak, akinek nincs akkora IQ-ja, ismeretsége, baráti köre, esetleg az előélete nem min. középkategóriás családból való, annak ezen szólamok/dallamok nem tudnak érvényesek lenni.

nov. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem az élet legnagyobb ajándéka, hogy feltalálták az emojikat! <3
nov. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

9. Valóban így van, ez is egy hatalmas ajándék! 🤗🎁🥰


De látom, ez a kérdés már elúszott, csak a sértegetés maradt! 😪


Én amúgy ezt használom: [link] 🙂

nov. 17. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!