Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek mi volt élettel legnagy...

Nektek mi volt élettel legnagyobb hibája/döntése amit elkövettetek/döntöttetek?

Figyelt kérdés

Tényleg érdekel.

Íme az én legnagyobb hibám.

Már 2 van.


1.rangú és legnagyobb hiba: Egy telljesen idegen ember szavára/ígéreteire adtam, és szerződést kötöttem az én nevemre őhozzá a Telekommal.

Mire kiderűlt,hogy átvert végső soron 220.000ft-os tartozást halmozott fel az én nevemre,és a rendőrség tehetetlen volt.

Ez bizony nagy hiba volt 20évesen.


2.legnagyobb hibám: Mégpedig,hogy eljöttem Magyarföldről,Szlovákiába a Samsung gyárba.

Semmi pénzem nem volt, és amikor el akartam jönni,sajnos nem.tudtam,mert nem.volt pénzem még a várost sem elhagyni,nem.hogy egy egész országot.

Muszály voltam maradni egy szálláson.amit.nekem kellett.fizetni (hosszú story) abból a kis 240EURO fizetésem ből 50EUROT levontak 1hét szállásra....rém álom volt ez az utazás....ez volt életem 2.legnagyobb hibája.



2017. nov. 7. 11:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

azért 220.000 nem olyan sok, még jól megúsztad, nem milliós károkat okozott, de persze ennél nagyobb butaságot tényleg ne csinálj :)


később már csak nevetni fogsz ezeken a dolgokon, most még frissek gondolom és bántanak

2017. nov. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom.

Van abban valami, amit az első ír, hogy csak most tűnnek nagy dolognak.

Nekem is volt sok minden, amit akkor, amikor történt, nagyon visszacsináltam volna. Viszont akkor lehet, hogy teljesen máshogy alakul az életem és ma nem az lennék, aki. Szóval talán jó volt így.

2017. nov. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem kezdtem el dolgozni korábban egyetemistaként.
2017. nov. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek azért annyira nem nagy tragédiák...

Én csak egy nagy hibát tudok...

2007 06 29-én székesfehérváron a fehérpalota parkolójában nem mentem utána és mondtam, hogy szeretem... ennyi kellett volna... 1 kva másodperccel feltartóztatni...

2017. nov. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen otthagytam az iskolát és elmentem dolgozni. Egy elég jó szakmám lett volna, de 10 éve bezárták az iskolát ahova jártam. Most küzdök azzal, hogy csak 10 osztályom van meg és közben folyamatosan dolgoznom kell, hogy el tudjam tartani magam.


A 2. legnagyobb hiba, amit legszívesebben törölnék egy bűnrossz kapcsolat. Teljesen kicsinált mentálisan az a szemét. Én hülye meg hagytam magam...

2017. nov. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az 4#-es hibája kapcsán eszembe jutott egy nagy hiba... köszönöm a 4#-nek.


3.nagy hibám az életemben: 2005 valameik hónapjának valamelyik napján.


Általános iskola 2.osztályos voltam.

8éves lehettem azt hiszem.

Egy tök átlagos napon történt az egész de örökre bevésődött az emlékezezembe az a tett.


Volt egy lány az életemben mikor elsős voltam.

2évvel idősebb volt,de szerelmes lettem.

Heninek hívták. Hossó Henrietta.

Tetszett nekem és mindig vele voltam, és minden egyes nap próbáltam elmondani neki hogy szeretem...de nem mertem félve hogy megsértődött vagy elhagyna.

Ám Heni sokszor pusztult meg és nagyon jól elvoltunk..mint egy pár.

Úgyis nézett ki a dolog hogy tetszem neki.

Ám az egyik nap suliból hazafele menet a buszmegállóban a szüleim várták engem...mint minden héten 2x ott voltak.

Akkoris csak ölelt és aranyosan puszilt és kedves volt velem.

Ám én nem tudom mi végett...miért is tehettem...talán szégyeltem...vagy nem tudom...de azon a napon elutasítottam őt. Amikor már egy nap az 50. Pusziját adja nekem és még a szülők elött is, valamiért bedurciztam és észre sem akartam venni amikor integetett és hozzá sem szóltam az nap....és az Istenért nem tudom,hogy miért.


Akkor változott meg minden.

A kapcsolatunk megromlott kissé.

Egyre kevesebbet beszélgettünk és a barátnőivel kezdett el törődni...majd egyik nap szüleim át erőszakoltak egy másik iskolába...onnantól kezdve 7éven át nem találkoztunk....sokáig sírtam amiatt amit tettem

2017. nov. 7. 12:04
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Életem legnagyobb hibája az, hogy nem haltam meg anyám méhében, hanem a világra jöttem.
2017. nov. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kezdtem el dolgozni korábban.

Rossz szakot választottam az egyetemen (nem tudtam vele elhelyezkedni, idő pocsékolás volt)

2017. nov. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
Az, hogy nem lettem öngyilkos kb. 15 éve. Rengeteg rossztól megkíméltem volna a családomat és magamat is. Mondjuk, amit a 7-es ír, az se rossz opció.
2017. nov. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
Bár szerencsére ez a hiba még orvosolható. Előző voltam.
2017. nov. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!