Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, hogy ne ajánlga...

Mit csináljak, hogy ne ajánlgassák nekem ezt a nőt?

Figyelt kérdés

Munkahelyen egy 45 éves nő kinézett magának. Már 3 ember is mondta, szóval mostmár kissé kezd idegesíteni. Szoktunk beszélgetni, de bennem semmi ilyen nincs, sőt én pont úgy vagyok vele hogy aki tetszik azzal nagyon szűkszavúan csak annyit beszélnék amit muszáj, mert stresszbe lennék.

Kérdezte egyébként hogy van-e valakim? Szoktam-e szórakozni járni? Megyek céges bulira vagy sem?


Nagyon zavar, hogy győzködnek. "Menj oda, és mond hogy találkozzatok kettesben" Ha tegyük fel tetszene akkor sem kockáztatnám hogy kitudódjon hogy szexelek egy munkatárssal. De nem tetszik, és idősebb is 15 évvel.



nov. 17. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg nekik kerek perec, hogy neked nem tetszik az a nő, úgyhogy hagyjanak békén.
nov. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindig közömbös maradsz az lenne a legjobb. A lesz.rom tabi. Különben ha látják hogy idegesit annál jobban fognak vele cukkolni.
nov. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A nő háta mögött nem kéne őt égetni, elég, ha annyit mondasz, hogy kösz, majd megoldod (ha akarsz kezdeményezel), törődjenek a maguk boldogságával.


Egyébként szerintem még az sem biztos, hogy kinézett magának. És különben sem kellenek közvetítők. Majd te megoldod, amit te akarsz, és azzal beszélsz, akivel te akarsz.

nov. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8%

Nálam még nem kezdeményezett senki, örülj neki!


28/f incel

nov. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert megkérdezte, van-e valakid, vagy hogy jársz-e szórakozni, vagy mész-e céges bulira, még nem biztos, hogy kinézett magának, lehet, csak barátságos. Egyébként meg a kollégáidnak mond meg, hogy engedjék el ezt a témát, ha látják, hogy felcukkolnak vele, még jobban fogják csinálni.
nov. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod egyértelműen, hogy nem érdekel és kész. Vagy kezdj el te is ajánlatni nekik valakit
nov. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%

Küldd el őket melegebb éghajlatra.


Valószínűleg csak kitalálták és szívatnak.

40 fölötti nők nem kérettetik magukat, ha tényleg szeretné már a tudtodra hozta volna.


Pedig 45 éves még a bőven húzható kategória.

nov. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!