Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet azzal kezdeni ha...

Mit lehet azzal kezdeni ha egy főnöknek rosszul esik ha vki szabin táppénzen van? Nem tudják hogy emberekkel dolgoznak nem gépekkel?

Figyelt kérdés

Olyan idegesítő az ha bármi van es nem jókedvemből megyek szabira vagy táppénzre, hogy amikor visszamegyek dolgozni a főnök ill igazgató amolyan passziv agresszív játszmákkal szórakozik.

Holott ő maga is van szabin is és beteg is néha.

Ettől én még ugyanúgy szorgalmas precíz lelkiismeretes becsületes dolgozó vagyok.

Minek kell a munkavállalóra rakni a lelkiismeretet stresszt mert merészelt beteg lenni?


Kisebbségi komplexusosak?



#passziv agressziv főnök
nov. 22. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Mert barmok. Ilyen helyen nem kell maradni. Persze az se oké, ha minden második héten beteg valaki.
nov. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szabadság jár, mi az, hogy rosszul esik neki? Nem normális.

Táppénz az más, persze, van hogy beteg valaki de rendszert nem érdemes belőle csinálni, hamar kiutálják aki sokat van táppénzen.

nov. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 TappancsMancs ***** válasza:
74%
Amikor a Katasztrófavédelemnél dolgoztam és egyszer nagyon meg voltam fázva, már látszott is rajtam gondolom, konkrétan hazaküldtek, hogy menjek gyógyulni és ne fertőzgessek itt másokat. :P
nov. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most azt mondta decemberben beteg ne merjek lenni.
nov. 22. 18:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja..

Hát rájuk semmi szabály nem vonatkozik, úgy vannak vele. Akkor lóg, amikor akar.

A dolgozót kizárólag munkaeszköznek tekintik, ha beteg, dögöljön meg, majd lesz másik. Igen gépnek tekintenek. Ha esetleg mégis élőlényként kezelnek, akkor ez alatt a fejőstehenet értsd. 🤮

Szard le, ezekkel csak így lehet.

nov. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne sűrűn hangoztasd, hogy emberből vagy, mert így is gőzerővel dolgoznak a munkáltatók azon, hogy gépekre cseréljék a lehető legtöbb embert!
nov. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon helyes. 2023-ban, a technikai fejlődés magaslatán épp ideje, hogy ne mi emberek robotoljunk, hanem gépek dolgozzanak helyettünk. Az alapjövedem bevezetése kompenzálhatna az ebből adódó változást és még mindig maradna elegendő foglalkozás és munkahely ahoz, hogy aki akar, az dolgozzon.
nov. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Én kaptam már telefont betegállományban hogy két választásom van. Vagy másnap bemegyek , ha 40 fokos lázzal hát azzal de bemegyek vagy soha többet nem kell menni.

Nem mentem be. Soha többet nem kellett menni.

nov. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!