Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 30 éves vagyok megváltozott...

30 éves vagyok megváltozott munkaképességü.Rokkant cégnél dolgozom.Nem tudom elviselni a sok beteg embert.Arról nem tehet senki hogy beteg lesz.Arról már tehet hogy viselkedik az emberekkel.Ennyi rosszindulatú embert.Hogy tovább?

Figyelt kérdés
2023. szept. 24. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Egy rokkant cégnél viszonylag gyakoriak szoktak lenni a beteg emberek, így elvileg tudtad hogy mire számíthatsz, így az utólagos siralmat nem értem.
2023. szept. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Beteg emberként hogy merül fel benned, hogy a betegségük miatt rosszindulatúak? Magadból indulsz ki?
2023. szept. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy beteg emberek vannak. De egymás gáncsolása napi balhék nem voltak benne
2023. szept. 24. 13:53
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem magamból indulok ki. Csak megfigyelés.
2023. szept. 24. 13:54
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Te is elég rosszindulatúnak tűnsz, nézz magadba.
2023. szept. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
#4: ok, akkor megfigyelés. Mit szólnál, ha viszont nem vennének fel máshová, mert másnak is ez a megfigyelése?
2023. szept. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dolgoztam hasonló helyen kb 80 beteggel együtt, ez ilyen "védett munkahely volt legalábbis annak mondták. Sajnos elképesztő együttérzés empátia stb kellett ahhoz a fél évhez, elviselni sem egyszerű. Aki meg úgy jött oda, hogy nincs hozzá megfelelő hangulatod: ez nem ovi, hanem munkahely érted x3. Aztán elgondolkodott...vagy nem :D Egyébként nagy volt a rosta, gyakorlatilag napi heti szinten cserélődtek az emberek-betegek.
nov. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!