Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megfáztam, de pont ma kezdenék...

Megfáztam, de pont ma kezdenék egy munkahelyen. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Takony, köhögés, trutymó, hányinger.

9:30-ra kellene mennem, első nap.

Eddig megértőek voltak minden tekintetben. Szerintetek beszóljak, kaphatnék e 2plusz napot, amíg rendbejövök valamennyire? Bunkóság lenne a részemről?


nov. 30. 08:05
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Megérkezel első nap, végigfertőzöl mindenkit. Szép kis kezdés lenne 😂
nov. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nagyobb bunkóság lenne betegen bemenni, és megfertőzni mindenkit, de ezért majd jól lepontoznak. Itt az a közfelfogás, hogy amíg össze nem esik az ember, addig menni kell dolgozni, különben táposcsibe vagy.


Egyébként mi nem tudhatjuk, hogy fog reagálni a munkahelyed, te ismered őket. Egy telefont megér.

nov. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, bemegyek, és a saját szemével láthatja, nem kamuzok. Aztán ha kapok 1-2 napot akkor ki tudok gyógyulni, ha meg nem akkor betegen kell dolgoznom.
nov. 30. 08:26
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Felhívnám őket, hogy meg vagyok fázva, probléma e, ha így megyek be, mert nekem nem gond. Ha azt mondják nem gond, akkor összeszorított foggal kibírod valahogy, ha szerencséd van, akkor azt mondják, hogy maradj otthon.
nov. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na mi lett az eredmény?
nov. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bementem, 10 percre lakok. Azt mondták semmi gond. Jöjjek rendbe aztán menjek amint tudok.
nov. 30. 09:28
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Azt lehagytad, hogy "A felmondásod az első munkanapodon átveheted :D"
nov. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kitana. ***** válasza:
100%

Tél van, mindenki beteg, nem nehéz összeszedni valamit. Ha emiatt elküldenek, én nem sajnálnám a helyet. Próbaidő alatt is ember vagy, nyilván megeshet bármi ilyenkor is, ami miatt nem tudsz dolgozni.

Nekem mondjuk eddig csak pozitív tapasztalataim voltak, én is voltam már első hetemen táppénzen, amikor nyáron kezdtem, a szabimat is megadták a nyaralásra, stb, de hallani furcsa helyekről.

nov. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jobbulást!
nov. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!