Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehetnék rendőr?

Hogyan lehetnék rendőr?

Figyelt kérdés

Ugyan már 3 éve van érettségim, de érdekel ez a munka. Most munkanélküli vagyok. Milyen iskolát kéne elvégeznem?

Mik a kompetenciáik?



dec. 3. 11:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Vagy ha besétalok egy ilyen iskolába, akkor onnantól már az állománytagja vagyok?
dec. 3. 11:39
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
dec. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Rendőr voltam 2011 és 2019 között. Nem részletezném, hogy miért, de nagyon komolyan mondom, ne menj rendőrnek! Totál szívás minden téren. Mondj le erről, és boldog ember leszel!
dec. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Police.hu, és kikeresed a 10 hónapos rendőr tanfolyamot, de javaslom ne menj rendőrnek, ha még erre is képtelen vagy.
dec. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Érettségi van?
dec. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%

Egyelőre te még sehogy. Ahhoz kőkemény önismeret és psziché kell. Olyan alap dolgokat nem tudsz megoldani, hogy ha szeretnél valamit, igenis munkát fektetsz bele és hivatalos oldalakon utánanézel.

Ki sem engedném az ilyen kérdéseket.

dec. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#3as


Tényleg ne részletezd,nem érdekel, de én tényleg rendőr akarok lenni.

dec. 3. 19:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg magadra vess.
dec. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ok, tedd amit akarsz
dec. 5. 14:39
 10/12 anonim ***** válasza:
Hihetetlenek ezek a kérdések mindig..mindig csak bambulok, mennyire életképtelen emberek akarnak rendőrök lenni. És akkor csodálkozunk, hogy az emberek, hogy állnak a rendőrökhöz..
dec. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!