Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen otthonról végezhető...

Milyen otthonról végezhető munkát keressek?

Figyelt kérdés

28 éves férfi vagyok , sajnos 3 éve munkanélküli vagyok, szeretnék majd hamarosan munkát találni a lényeg az lenne hogy otthonról végezhető munka legyen amelyet otthonról laptopról vagy számítógépről tudnék csinálni. Csak Középfokú végzettségem van tehat érettségi és ez mellett most tanulok számítógépes ismereteket , adatrögzítést és táblázatkezelést.


Nem tudom hogy milyen munkára jelentkezzek , nekem a legjobban tetszene valamilyen otthonról végezhető adatrögzítős vagy gépelős.


dec. 3. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor olyat keress.
dec. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát igazából szerintem ha nincs nagy végzetséged akkor ilyen wolt, vodafone, telekom, foodora meg ilyesmi ügyfélszolgálati asszisztens játszik, ami végezhető otthonról. Legalábbis én ilyet próbálnék meg.
dec. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kitana. ***** válasza:
100%
Nézz rá nagy cégek oldalaira, Wise, Computacenter, Tata, stb, általában van valami entry level home office munkájuk, van amelyikhez kérnek valamilyen végzettséget, de sok a sima érettségis. (Angoltudás kell általában.)
dec. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
érdekel
dec. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!