Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a munkaköröd? Hány ember...

Mi a munkaköröd? Hány ember helyett dolgozol egy személyben? Hogy bírod?

Figyelt kérdés
dec. 4. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szakács vagyok még 1 vagy 2 ember van rajtam kivül ,reggel 7 től este 10 ig kell dolgozunk

Mostmár egyre nehezebben birom

dec. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Munkakerülő vagyok, egész jól birom
dec. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1, SZociális terület; 2, Egy léhűtő helyett dolgozok; 3, Ha normális emberek vennének körül, akkor sokkal jobban bírnám.
dec. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elektronikai terulet, magam dolgat csinalom, sokszor unalmamban tobbet is tudnek dolgozni, sokszor van uresjarat.
dec. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerkezetlakatos vagyok.Mivel vállalkozó,csak magamért dolgozom.Kibírható,ha nincs sok sok unalmas hegesztési idő.
dec. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Biztonsági őr vagyok. A legnagyobb szo pás melòkat mindig én kapom, mindig én megyek a -10 fokba ki fűtés nélkül, nyáron meg a 70 fokos lyukakba minden nélkül. Védőital, pihenő, munkavédelmi bakancs, stb. Semmi nincs.

Jelenleg majdnem 2 ember helyett dolgozom, annak ellenére hogy más kollégák mind fűtött, jó helyen vannak, és csak egyedül én vagyok kiba szva szó szerint embertelen körülmények közé a térdig érő sárba, fagyba, ahol sem WC sem semmi nincs.

Egyre kevésbé bírom. Én 50 kg vagyok, a 120 kilós kollégák meg mind ülnek a jó helyeken, szóval igazságtalannak tartom ezt, de ma fogom megírni a felmondásomat. Betelt a pohár. 1 éve nyomom a cégnél, de lassan 3 éve vagyok vagyonőr.

dec. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6

Nagyon megértem, ha felmodasz! Remélem, beleírod a felmondásba, részletesen ezeket az okokat. Hátha kicsit elgondolkoznak. Bár a léhűtő seggnyaló kedvencek biztos ezután is csak melegedni járnak majd be. Majd felvesznek egy újabbat és azt fogják szivatni.

dec. 5. 17:29
 8/9 A kérdező kommentje:

Március óta munkát keresek, több helyen is voltam próbanapokon és mindenhol azt latom, hogy egyszerűen képtelenség megfelelni olyan irracionális elvárások vannak. Mindenhol minimum kettő helyett kellene dolgozni, holott az egy főre jutó feladat is épp elég.

Már csak röhög az ember a notorius hirdetgetőkön, akik folyamatosan embert keresnek, de igazából csak olcsó balfasz kell nekik, akire rálehet lőcsölni a piszkos melót.

dec. 5. 17:38
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Szakmai szerződéseket tárgyalok gyógyszeriparban.

Most minimum két ember munkáját végzem, mert a kolléganőm felmondott és még nincs helyette más.

De amúgy szerintem kettőnkre is sok volt az a munka.

dec. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!