Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit kerdezhetnek egy állásimte...

Mit kerdezhetnek egy állásimterjún? Pénzügyi asszisztensnek jelentkeztem.

Figyelt kérdés

dec. 5. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Én úgy szoktam vezetőként, hogy előbb a jelölt beszél magáról (szakma), erre felülve kérdezgetek, majd én beszélek a munkáról, a cégről, ő is kérdezget.

Találós kérdéseim nincsenek. CV és feladatalapon beszélgetek.

dec. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor kérik, hogy nagy vonalakban ismertesd a CV-t saját szavaiddal, tehát kb. a szakmai életutad, ebbe belekérdezhetnek, nyilván olyasmit, ami az adott pozi szempontjából fontos lehet (vagy vmi extrán érdekes pozi vagy munkahely). HR szinte mindig kérdez ilyen "hogyan kezelnél egy ilyen-és-ilyen konfliktusos helyeztet?", "mit teszel ha a kollégád ezt-és-ezt-teszi?", "mi volt a legnagobb sikered/kudarcod/mire vagy a legbüszkébb szakmai szempontból" típusú kérdést, esetleg az ominózus erősségeid/gyengeségeid bullshitet. Ha leendő főnök interjúztat ott inkább szakmaibb lesz a kérdezgetés, sokmindentől függ mennyire megy bele a részletekbe. Készülj te is kérdésekkel (feladatok, önállóság, csapat stb. kapcsán).
dec. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
érdekel
dec. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!