Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hány nap szabi jár még idénre?

Hány nap szabi jár még idénre?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat, de sajnos nem kaptam meg jól a bérpapírjaimat (nem volt rendszer hozzáférésem), így nem tudom, hogy/kitől tudhatnám ezt meg.


20 nap szabadság jár nekem egy egész évre, de nekem csak 12 volt idén, mert június 1-től kezdtem dolgozni. A munkaviszonyom augusztus 31-ig tartott. (Első munkahely, előtte diákként dolgoztam)


Ez idő alatt kivettem 3 nap szabit júliusban, és kilépéskor időarányosan kifizették a maradék 9-ből azt, ami még járt volna arra az időszakra. (Gondolom akkor a június-augusztus időszakra)


Akkor így mennyi maradt meg szeptembertől decemberig, ami még felhasználható idén?



dec. 6. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Eszerint szept. 1-től másik munkahelyen dolgoztál.

Nos, akkor erre a 4 hónapra jár neked 5 nap szabadság. Ha szept.1-től nem voltál még szabin, akkor ezek még megvannak.

dec. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És akkor is ennyi jár ha nem szeptember 1-től álltam munkába hanem később? (Nov.2-vel)
dec. 6. 11:03
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon köszi a számolást! #1
dec. 6. 11:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ha nov.2-től dolgozol itt, akkor 2 hónapra való szabi jár neked, vagyis 3,333333 nap, amit lefelé kell kerekíteni, vagyis 3 nap.

dec. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget!
dec. 6. 11:10
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen! :-)
dec. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!