Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha egy tanár személyes felelte...

Ha egy tanár személyes feleltetést tervez még idénre, az normális? Nem néz híreket?

Figyelt kérdés

Úgy gondolja megyünk még idén, téli szünet előtt, és akkor majd egy csomó személyes feleltetés lesz.

Ezen csak röhögni lehet. Nem néz híreket az ilyen? Egy kő alatt él?

Nem fogunk mi már idén menni.


2020. dec. 4. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Csak fenyeget, hogy tanuljatok. Erre ne hogy nem jössz rá magadtól?!
2020. dec. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Sajnos azt tapasztaltam, hogy a tanárok fele nem igazán normális.
2020. dec. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon nem jött be, azóta a facebookon közröhej tárgya lett, nemhogy a diákok, de még más tanárok is osztják rendesen.
2020. dec. 4. 17:14
 4/11 A kérdező kommentje:

"Csak fenyeget, hogy tanuljatok"


Aki fenyegetve akar rábírni egy diákot a tanulásra, az alkalmatlan tanárnak.

2020. dec. 4. 17:15
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
#4: Ha másképp nem megy... némely hülyegyerek csak abból ért.
2020. dec. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát most ez a "némely hülyegyerek" nyíltan kiröhögi a tanárát, és igazuk van.
2020. dec. 4. 17:18
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

A tanárod Patriknak hívják, és egy tengeri csillag? :) Mert akkor tényleg egy kő alatt él. :)

Egyébként ja, valszeg nem néz híreket; tehát nem is értem, miért kellett ennek egy külön kérdést szentelni; amikor már magától is egyértelmű a válasz; de mindegy; szóval azért már leírom. :)


Gyönyörű elkövetkezendő időket kívánok mindenkinek ! :) (nap,hónap, stbbbb) És lehetőleg minél gyönyörűbbet, mert most már elkövetkezhetne végre tényleg a boldogság, és mindenkinek!. :):)

2020. dec. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14%
Visszaemlékezve a középiskolára, nálunk is a tanári kar jelentős része frusztrált kreténekből állt, akik a szánalmas életükért a diákok feletti hatalmaskodással álltak bosszút. És mindezt egy állítólag elit gimnáziumban. Milyen lehet egy nem elit hely, el sem tudom képzelni.
2020. dec. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

meg már eleve az röhej és botrány hogy miért akar személyesen feleltetni--mert online nem tud.

és miért nem tud? Mert bonyolult neki a zoom..


taps.

2020. dec. 4. 17:26
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
Épp ezt akartam kérdezni, hogy miért nem feleltet online? Minden adott. De ezek szerint lúzer hozzá.
2020. dec. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!