Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Könyvelő vagyok férfi létemre,...

Könyvelő vagyok férfi létemre, de mindig megkapom a fejemhez, hogy az irodista munka női, ennek mi az alapja?

Figyelt kérdés
dec. 6. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Az az alapja, hogy aki mondja ezt neked így gondola...
dec. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Ha nettó 600 felett keresel, nekem ok
dec. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Nyilván, aki mondta, az kétkezi munkás és neki az a férfimunka, amihez erő kell.

Mindenkinek joga van a saját véleményéhez, de neked nem kötelező vele barátkoznod. Ha meg sokan mondják, akkor nem a magadhoz valókkal barátkozol.

dec. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Gondolom a statisztika, miszerint nő dolgozik ebben a szakmában 573892376589237 darab, férfi meg 5783 darab.


Régen én is hiányoltam a nagymellű szőke nőket a gépműhelyünkből, de azt mondták, nincs olyan jelentkező. :(

Francba.

dec. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

A bátyám alsós tanító és nem foglalkozik a sztereotípiákkal.

Most őszintén. Ki nem kakkantja le mások véleményét?

dec. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Ez egy nagy hülyeség, viszont azt pedzegetni, hogy milyen férfias kompetenciákra van szükség ezen a területen, szintén nem biztonságos. (Pedig vannak ilyenek.) A hülyeség tényleg nem ismer határokat, és bármelyik irányból érkezhet. Úgyhogy inkább te is könyvelj, fejleszd, találd meg önmagadat ezen a területen. Van az a havi nettó ahol már nem érdekesek a beszólások.
dec. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

És úgy mégis mit kellene szerintük könyvelői képesítéssel dolgoznod hogy ne "női-munkázzák" le, talán targoncázni valamelyik raktárban vagy esetleg kamionsofőrködni? :)

Mellesleg az ilyen hülyék majd 50 és a nyugdíjkorhatár között már minden egyes nap irigykedni fognak az irodai munkádra, mert lehet menőzni a fizikai munkával, de az emberi szervezet általában a tudtára adja mindenkinek hogy múlnak az évek, irodában vagy háóban meg lazán elmelózgatsz akár 70-ig :)

dec. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

Azért a könyvelő az nem egy irodista meló, kicsit negatív felhanggal. Aki ezt mondja, az mit dolgozik? Követ tör vagy bányász?

Hát nem jobb melegben ülve sokat keresni? 😃 Mint megpusztulva keveset?

dec. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!