Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért tesz rám rendszeresen...

Miért tesz rám rendszeresen megjegyzéseket?

Figyelt kérdés
A felettesem az utóbbi időben csak úgy a semmire elkezdett megjegyzéseket tenni. Hogy észnél vagyok? És ilyenkor szúrós szemmel néz hogy olyan furcsa vagyok. Közben nem csináltam semmit csak elvégeztem a feladatott amit ki adtak. Vagy ha esetleg valamit nem tudok mert nem szólnak róla. Megint azzal jön hogy látom megint nem vagy eszednél. Egyébként sem egy kedves jellem szóval vannak szúrós megjegyzései . De velem direkt csinálja. Van hogy tök normális de ha olyan kedve van baszogat folyamatosan. Próbálom figyelmen kívűl hagyni de nem mindig megy mert rosszul esik . Mert nem gondolom hogy rászolgáltam ezekre a megjegyzésekre. Hogy kéne reagáljak ezekre a bántó megjegyzéseire ? Ne mondjak rá semmit , vagy épp ellenkezőleg szóljak vissza?
dec. 7. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérdezz vissza

-Miért?

Valahogy az emberek mindig mások véleményét kérik, ha valaki beszólt nekik. Miért nem azt a valakit kérdezed meg? Főnök vagy nem, egy "miért" kérdés miatt nem fog kirúgni

dec. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szólj vissza
dec. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj nem mondd rá semmit csak hogy olyan furcsa vagyok és közbe olyan gúnyosan mosolyog .
dec. 7. 08:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Megmondod neki hogy amilyen a főnök olyan a beosztott.
dec. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valszeg nem bir, ki akar csinalni.

Van meg fonok a tied folott vagy tulaj/fonok egyben? Van HR?


Sztem visszaszolnek, mar az elso alkalommal, ahogy beszol, h eszednel vagy, elesen visszakerdeznek, h tessek? S kb ugyanolyan szuros szemmel neznek ra. Azert alljon mar meg a menet, a minimalis tisztelet, nem a hulye gyereke vagyok.

Igazabol az sem erdekelne, h kirug, ilyennek nem is akarnek dolgozni.

dec. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!