Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csalódtál már munkahelyben?

Csalódtál már munkahelyben?

Figyelt kérdés
Történt veled már olyan hogy szimpatikus volt egy munkahely, de miután elkezdtél ott dolgozni, nagyot csalódtál? És ha igen, miért?

dec. 8. 13:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Többször is. Nagy multikban kevésbé, ott sose voltak nagy elvárásaim, azt hozták is.

Egyik az volt mikor egy kis startup-nál kezdtem dolgozni. Olyan szinten terrorban tartott az az alkalmazott, aki a betanításomért + beilleszkedésemért volt felelős, hogy próbaidő alatt összeomlottam és képtelenné váltam a feladatra. Meg se próbaltak marasztalni.

A másik, az előző munkahelyem, egy "kis multi". Főnökasszony egy tipikus munkamániás állat. Fél év után készített ki, kb. 2 hónap leforgása alatt, hogy inkább én mondtam, köszi, távozok. Ez pedig azért volt csalódás mert hiába a sok process, meeting, és a megértő (felsőbb) vezetőség, ők is széttárták a kezüket, hogy ha így van, akkor menjek.

Közös vonás ebben a 2 cégben hogy teljesen mást kommunikálnak magukról mint amit a magukat kiskirálynak képzelő dolgozóik meg az ő kis köreik, és hiába vagy lelkes és lojális, a Cég nem véd meg tőlük.

dec. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt eddig vagy 6 munkahelyem. Mindegyikről kiderült hamar, hogy egy kígyófészek. Már nem is feltételezem, hogy esetleg létezik normális munkahely is.
dec. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem várok sok jót.



15 éve dolgozom fõállásban, volt 20-25 munkahelyem, hosszabb, rövidebb ideig, sokszor párhuzamosan több is.



Olyan főnök, menedzser akit emberileg kedveltem, eddig volt összesen 3. Engem inkább ez lep meg.



Pontosan tudom, hogy a legtöbb, ha megtehetné, ingyen dokgoztatna (meg a borravalót is elvették), csak felesleges kiadásnak tart, és magasról tesz rá, hogy velem mi van, a berendezés alatt vagyok a prioritások listáján.

Ahogy az összes többi más kolléga is, lecserélhetnek bármelyikünket.

dec. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!