Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csalódtál már munkahelyben?

Csalódtál már munkahelyben?

Figyelt kérdés
Történt veled már olyan hogy szimpatikus volt egy munkahely, de miután elkezdtél ott dolgozni, nagyot csalódtál? És ha igen, miért?

dec. 8. 13:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert kiderült hogy ott is rosszindulatúak az emberek.
dec. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, már kezdetben sem szimpatikusak.
dec. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
5 év urán. Új főnök.
dec. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
*után
dec. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen. Eleinte a munkát is élveztem meg kedvesnek tűntek a többiek, de az idő elteltével rájöttem, hogy egyrészt mindenkit is kibeszélnek egymás háta mögött, másrészt egész nap ugráltatnak. De olyan szinten, hogy csomószor ha nincs kedvük felállni is nekem kell ezt azt odavinni hozzájuk. Azt meg nyilván nem mondhatom, hogy álljon ő fel, mert akkor tiszteletlen vagyok.
dec. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a főnököm, aki interjúztatott, döntött a felvételemről stb. pár hónap után elment, az újjal nagyon máshogy viszonyultunk a munkához, visszajelzésekhez + ő már nem fogta vissza a közvetlen kollégámat, aki kora és neme miatt mindenáron főnök-beosztott viszonyt szeretett volna kialakítani velem, nem egyenrangút (teljesen egy szinten voltunk, egy terület 2 aspektusát osztottuk meg). Ehhez jött hozzá, hogy a munka sem teljesen az volt, amiről eredetileg beszéltünk és nagyon rossz időszak volt az adott területnek, nagyon nyomást helyeztek ránk. 1,5 év után eljöttem (amúgy minden munkahelyemen 4-5 éveket dolgoztam tipikusan).
dec. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Négykarika:D Megettem a marketingbullshitet, hogy az ország legjobb munkahelye.
dec. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kötelező szakmai gyakorlatot végeztem ott, még évekkel ezelőtt, és úgy kezdtem (bár senkinek nem mondtam ki/el), hogy akár még el is tudtam volna képzelni, hogy ott helyezkedem el egy ideig. Ez a gondolatmenet egészen 1 hónapig élt.


A főnökség egyik fele a teljes megszégyenítés elve alapján "kormányzott", a másik pedig a munkavállalók háta mögött panaszkodott, legtöbbször nekem, hogy milyen szär, selejt (!) emberek dolgoznak ott, de amikor hibáztak, nem mondta ezt a szemükbe, csak a hátuk mögött fortyogott. Így meg szerencsétlenek nem is mindig tudták, hogy valamit rosszul csináltak, úgy meg persze, hogy újra belefutottak.. A mai napig nem értem, hogy ezt hogyan is gondolta a főnökség...

Aztán sorra mondtak fel az emberek ilyen-olyan okok miatt, és mire feleszméltem, 3 ember munkája szakadt a nyakamba. Gyakorlat alatt. És olyan is volt, aki elment tőlük, majd utána még direkt keresztbe is tettek neki bosszúból, hogy a környéken ne is tudjon elhelyezkedni...

És, sajnos, ott bőven voltak még hasonló "sikersztorik".

dec. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hááát igen.

Igaz, még most is ott dolgozom és nem tervezek elmenni:D


Válság ide, infláció oda, ha nem váltottam volna cégen belül pozíciót, még ezt a 3%-os emelést se kaptam volna meg idén. Az elmúlt 5-6 évben mindig ilyen 2-5%-os emelések voltak.


De először akkor csalódtam amikor a régi kávégépet elvitték. 80-90 forint volt egy kávé és bár tényleg időnként mellétöltötte, én szerettem, hogy be lhet állítani a cukor meg koffeinszintet, meg volt vagy 10fajta kávé amit el tudott készíteni, tök jó volt.

De nem baj, nagy multiknál amúgy szokás az ingyen kávé, nem? Hát a vezetőség szó szerint azt mondta, hogy "Magyarországon az nem szokás"....

Úgyhogy beszereltek egy másikfajta kávégépet ami 200 forintért adja a kávét és ugyanúgy rendszeresen tönkrement:D Ekkor szoktam át arra, hgoy inkább hozok magamnak otthonról...


A cég több mint 110 éves, negyedmillió alkalmazottal világszerte, a világon MINDENHOL ismerik a nevét, erre ennyire hátulkullogóban tolja... pedig elvileg fontos nekik az alkalmazotti jólét és vszeg az USAban tényleg az is..

dec. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ez van: a munka nem más, mint a szükséges rossz.
dec. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!