Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rendőrök! Mit csinálnátok, ha...

Rendőrök! Mit csinálnátok, ha egy 14-16 éves letegez?

Figyelt kérdés
dec. 9. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Ha jól tudom, a rendőrök is tegeződnek, innentől kezdve pedig vissza kell tegezni, ne vicceljünk, ez nem rendőrállam, mi fizetjük őket, hogy minket védjenek.
dec. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Te komolyan azt hiszed, hogy ide most fog válaszolni egy rendőr? 😄
dec. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagyok rendőr de gondolom megmondaná, hogy "nem együtt őriztünk ökröt".
dec. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Aznap nem kap vacsorát a sitten
dec. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Tegeződés? Viccelsz? Ennél ezerszer nagyobb mocskolódást kell szerencsétleneknek kibírni.
dec. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Engem egyszer igazoltattak (nem vezettem, vagy ilyesmi, hanem balhé volt az utcánkban, én meg pont akkor avászkodtam haza és láttam mindent), egyrészt mattrészeg voltam, másrészt ránézésre velem egyidős volt a rendőr (25 voltam), harmadrészt anno diákként dolgoztam reptéren, és ott a rendőrökkel is tegeződtünk.

Kb. a harmadik mondat után esett le, hogy basszus, ez engem magáz, elnézést kértem tőle, mondtam, hogy nem akartam tisztelettel lenni, mire ő azzal reagált, hogy semmi baj. Én meg lefagytam, amúgy sem voltam a toppon, a meglévő agysejtjeim épp alkoholban fulldokoltak, annyit tudtam erre kérdezni, hogy akkor most mi legyen? Hogyhogy mi legyen? Hát mondom magázódjunk, tegeződjünk... Ja, hát őt ez amúgy abszolút hidgen hagyja, amelyik a számra áll, lehetne, hogy visszatérünk ahhoz, hogy hogy is volt az a verekedés?

Egyébként normál körülmények közt (=nem haver tejfakasztójáról megyek haza szrakészen arra, hogy a kannibálok egymást ölik az utcában) teljesen egyértelmű, hogy a rendőrt magázom, de úgy láttam a saját tapasztalatomból, meg pár, szombat hajnalban elcsípett párbeszédből, hogy ha valaki nem "letegezi" őket, hogy tiszteletlen legyen, hanem simán csak megszeppentségből, részegségből, műveletlenségből tegeződik, azt nem veszik zokon.

dec. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiatal mosolyog egy jót, ha idősebb akkor megdorgál.
dec. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sznfctm válasza:
100%
Nem akarok paraszt boomer lenni (de valszeg sikerülni fog).. én azt gondolom, hogy 14-16 évesen nem a rendőrt, hanem kb 30 fölötti felnőtteket sem feltétlenül lenne célszerű tegezni. Rendőrt se azért, mert megver, hanem illemből. Ha valakihez közelebb állsz korban, akkor esetleg belefér (ízlés kérdése, meg azon múlik, mennyire ismered a másikat), de 14-16 évesen csak a saját korcsoportodhoz állsz elég közel ahhoz, hogy tegezd őket.
dec. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%

#2:

Azért van olyan rendőr, aki tud olvasni

... esetleg írni is!

dec. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!