Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16 éves Lányok ha egy nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves Lányok ha egy nektek szimpatikus srác oda menne hozzátok ak mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Elküldenétek Mert félénken jött oda hozzátok? De persze a testartása jó lenne, meg mosolyogva mondaná, a mondokáját de nem lenne, olyan nagy képu és nagy hangu


Szerintetek kéne kicsit csipkelodni a lányal? Már rokton az elejen? Vagy bokolni neki ,hogy milyen csinos????


2021. febr. 6. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Nekem a megfelelő helyesírással lehet bókolni, azt imádom.
2021. febr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha hozzám idejönne egy fiú, akkor várnám, hogy megszólaljon. Ha csak úgy jön, aztán itt van, azzal engem kb. 3 másodpercre kötne le, aztán otthagynám, hiába mosolyog, hiába jó a "testartása", akármi is legyen ez utóbbi.
2021. febr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Es ha meg szolal kicsit félénken?
2021. febr. 6. 15:45
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Nem küldeném el, cukinak tartanám ha félénken viselkedne körülöttem.

Jobban szeretem, ha valaki poenosan csipkelodik velem, a bokokat csak akkor tudom édesnek tartani, ha én is vonzodom hozzá.

2021. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Az nem elváló igekötő, tanuld meg. (megszólal, nem "meg szólal", nagyképű, nem "nagy képű", rögtön, nem "röktön")! Ezzel mindenképp jó pontokat szerzel a lánynál.

Beszélgess vele, úgy kiderül valószínűleg már az elején, hogy van -e esélyed nála, vagy nincs.

2021. febr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz a poénos csipkelődés alatt?
2021. febr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

4es en még az ejelén még nm tudnék bokolni max az első randin h de jól néz ki a ruhád de ez persze szebben meg foggalmazva inkabb a csipkelodes az már kicsit jobban hangzik ez jobban menne mint a bokolas 🙂


5os koszi a nyelvten leckét 👍😊


Ma voltam a városba, es nem értem miert,nem tudtam oda menni pedig, minden jelet megadtak ,hogy tetszek nekik...

Ezt a félelmet ,hogyan tudnám leküzdeni?

2021. febr. 6. 17:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Már megint mi köze ehhez, Kiss Ádámnak?
2021. febr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hogy mi 8as?
2021. febr. 6. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!