Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek? Nem abba a munkakö...

Mit tegyek? Nem abba a munkakörbe vettek fel,amit ígértek.

Figyelt kérdés

A helyzet,hogy állásinterjún megbeszéltünk egy munkakört,amire jelentkeztem is ugye. Abba belementem,hogy határozott idejű a szerződés,ezt elmondták. Viszont munkakezdéskor reggel közölték,hogy amúgy most más munkakörben kezdek,mert ott nincs ember. A munkaszerződésemet is úgy írták már meg,hogy ez a másik munkakör szerepel benne.

Kérdeztem,hogy mégis mennyi ideig kell ezt a másik munkakört csinálni,de erre nem tudták érdemben válaszolni.

Attól félek ha lejár a 3 hónap próbaidő és határozott a szerződésem,nem fogok tudni mit csinálni.

Egyébként ehhez a területhez abszolút nem értek,mégis elvárják a gyors betanulást.

Mit tegyek szerintetek?


dec. 12. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem írod alá a szerződést.
dec. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Amit csinálnak jogtalan, ne írd alá a szerződést semmiképpen. Ha már ebben nem őszinték veled, mi lesz később? Nem ők döntik el,mire vesznek fel, hanem az, amit megbeszéltetek elsőnek, amire interjúzni mentél.
dec. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A legelső percben átvertek ahogy beléptél, és megpróbálnak kihasználni, de még elvárások is vannak. Nagyon hülyének vagy ott nézve. Ja, meg X munkakör megegyezett feladata és díjazása helyett Y-ét csinálod - nem lenne meglepő, hogy azt viszont alulfizetve, ha már így esett a dolog.

Ez minimum egy teljes újratárgyalást kíván, vagy másnap be se menj.

dec. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon fontos a munka, akkor írj alá. Van 3 hónap próbaidő, ami alatt bármelyik másodpercben felmondhatsz. Ha nem tetszik az új munkakör, akkor otthagyod őket azonnal.
dec. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon kene a melo es nem lenne hirtelen mas akkor gondolom elvallalnam, de mar neznem is az ujakat. Probaido alatt barmikor lelephetsz, akar utcso heten is. Ha addig nem rendezodne akkor viszlaaat
dec. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sajnos nagy felelősséggel is jár ez a munkakör,ha hiba van az nagy baj. Jövő héttől egyedül kéne dolgoznom, úgyhogy szerintem akkor fel is mondok.

Hülye hasonlat lesz,de mintha valaki konyhai kisegítőnek jelentkezne,de szakácsként kellene dolgoznia. Baromi szar.

dec. 12. 15:51
 7/9 anonim ***** válasza:
22%

"Nagyon hülyének vagy ott nézve. "


Aki nem olvassa el, amit aláír azt nem csak annak nézik...

dec. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor én azonnal lépni szoktam azonnaly hatályú felmondás.
dec. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Magyarok vagyunk, általában ez van.
dec. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!