Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyen érzekenységi...

Miért ilyen érzekenységi jatszmázós a cégnél pár ember? Hogy kezeljem őket?

Figyelt kérdés

Egyiktol egyszer kérdeztem a konyhában nem e elpakolta a poharam tudják e hol van mert át kell vinnem másik irodába mert onnan kaptam.

Erre az egyik kollega aki pakolni szokott nagy hangra váltott hogy ő azert pakolgat mert zavarja ha a szárítón napokig vannak dolgok, es kezdte azt hinni hogy megvádoltam hogy ellopta volna nagypofával mentegette magát jött átnézni a szekrényeket. Holott nem vádoltam meg.


De egy piti huszadrangú pohárkeresésből csinált egy akkora vitapartyt mint egy ház tőle zengett a folyosó is.

Ez a kollega állandoan támadásnak vesz mindent de a legaprobb semmit is es borzalom nagyhangu nagypofáju leszidós tipus.

Ez az egyik.


Aztán a másik néha behoz az irodámba kulcsokat vagy papirt csak le kéne tennie es ennyi.

Én közben dolgozom a gépen éppen agyamban vannak a számadatok kalkulációk reklamáciok vagy bármi pl épp küldenék ki egy nyilatkozatot es amikor bejon vki hozzám nem tudok azonnal ránézni, de aki ilyen kzlcs doksi behozós kollega, grinaszolva huzott szájjal lesi hogy mikor nézek már rá ha bejön hozzám és veszem át tőle a doksikat odafordulva őt figyelembe véve meg váltva pár szót amivel engem ugye teljesen feleslegesen kizökkent es utálom.

De képtelen arra hogy bejon leteszi az asztal szélére a dolgait aztán megy.

Minek van figyelemhiánya?miért terhel ezzel? Nekem ha az igazgatoval van pl aláiratni valom leteszem a tárgyalo asztalára es már ott se vagyok nem zavarom bele a munkájába!


3.kollega:

Kellett nekem masik irodábol a bélyegző ami egy szekrényfiokban van. De előtte ácsorgott az ig.helyettes, és azokkal akik bent ültek vmi dolgozoi karácsonyi cukorkákrol egyeztettek éppen hogy piros vagy zöld legyen meg ilyenek...

Nekem meg azonnal szkennelni küldeni kellett volna ki a hivatalos bélyegzett megrendelést mert mennem is kellett égett a ház. Szoltam hogy bocsánat szeretném a bélyegzőt kivenni a fiókbol. Erre nem állt arrébb nem is válaszolt, én meg vártam hogy mi lesz. Aztán más kollegak szóltak hogy kérjem el mastol igy a csopvezt kellett zaklatnom ezzel es szoltam neki hogy rendeljunk nekem bélyegzőt(pár ezres tétel csak) mert elegem van abbol hogy mindig azert kell kuncsorognom a cégnél. Erre nevetett hogy tiszta ovoda!:D



Miért ilyen érzékeny sz.rok a kollegák?

Hogy érjem el azt hogy:

-ha keresek egy poharat ne higyjék már azt hogy én lopással gyanusitok bárkit is

- a doksi kulcshozó ürge csendben rakja le a papirokat es hagyjon békèn

- ha kell a bélyegző menjen arrébb a masik hogy hozzaférjek a fiókhoz.

Vagy emeljem igazgatoi szintre hogy rendeljünk? Tekintve hogy a csopveznek csak vicces.



#óvoda #érzékenység #kisebbségi komplex
2023. dec. 12. 12:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
7.köszönöm.
2023. dec. 12. 21:29
 12/12 anonim ***** válasza:

"7.köszönöm."


Anyám borogass, hát én írtam a hetest is (meg a "még egy érzékeny" választ is). Megy az oltás, hogy sokat vártál, közben meg el sem olvastad?

2023. dec. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!