Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen disznóságot, csíntevést...

Milyen disznóságot, csíntevést követtetek el az irodában szemét munkatárs, főnök kárára?

Figyelt kérdés
dec. 12. 16:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
37%
Meghúztam azt a csajt aki akire a kollégám ráakart hajtani.
dec. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
42%

Volt egy pasi aki beleivott mindig az innivalómba. Kicsit belepisiltem / vègig húztam a tetejèt a wcn/ megdörzsöltem a lyukamon a tetejèt/stb

Volt hogy lebetegedett vagy herpeszes lett

dec. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Minek a tetejét húztad végig a wc-n?


Miért ivott bele mindig az italodba? Csak a tiédbe ivott bele?

dec. 12. 16:46
 4/25 A kérdező kommentje:

#3


Ameddig simán beleivott az italodba, gondolom kidobtad? Vagy mit csináltál vele utána?


Milyen italok voltak?


Gondolom addig a pontig kárt okozott,

dec. 12. 16:47
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Amikor besokalltam, akkor mikor fogytán volt az írószer, vagy irodaszer az asztalomon, vagy kollégáimnál, akkor elkezdtem az szépen a szabályzatban lefektetett módon szépen igényelni :) 2-2 toll, postit stb. Sóherek voltak, és nagyobb mennyiséget nem adtak ki sosem egyszerre, így minden egyes alkalommal szépen szabályzat szerint végigjártam az engedélyeztetési sort. Közvetlen felettes engedélye, csapatvezető engedélye, osztályvezető engedélye, igazgatói engedély, és utána az egyeztetés a raktáros részleggel, akik meg felülről kezdték az egyeztetést, hogy mikor lehet menni, és őnekik meg lefelé kellett ezt felém továbbítani. :)


Szuper kis idegőrlő hierarhikus rém volt a rendszer, így elég volt azt szabálykövető módon használni.

dec. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nemet meg ugye nem mondhattak, mert nem volt mire. Addig meg mindenki inkább igyekezte elkerülni ezt a rémálom igénylést, és inkább magának szerezte be a szükséges dolgait.
dec. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

#1


Legyen faszod odaállni? Azért akkora bátorság nem kell hozzá, nem a lövészárokban vagyunk...


A másik, hogy látszik, még nem dolgoztál alá-fölé rendeltségi hierarchikus viszonyban. Ott csak 1 embernek lehet igaza...

dec. 12. 16:55
 8/25 anonim ***** válasza:
31%
Lopok mindent, ami mozdítható. Íróeszköz, papír, kaja, kávé, bármi.
dec. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
Oké. És ha te bekented szarral valaki palacsintáját a hűtőben, milyen morális fölényt szereztél vele?
dec. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
50%
Nem iroda, hanem labor és nem főnök, hanem csak munkatárs. Kevés hipót öntött a sötétbarna üvegben levő Biuret reagensbe. Semmi nem látszott kívülről a barna üveg miatt, csak pipettázáskor derült ki.
dec. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!