Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha börtönőr lennék, az nehéz...

Ha börtönőr lennék, az nehéz műszak lenne nekem nőként?

Figyelt kérdés
Hogyan tisztelnének?

dec. 16. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1: Igen.

2: Ahogy megérdemled.

dec. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sttol is függ hohy milyen alkat vagy, ha 150cm és 40kg akkor sehogy.
dec. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%

Igazából undorító.

Egy ismerősöm volt őr,nem volt nyuszi szíve.

Egy manusz borotválkozás közben bekapta a borotvát.

Ő meg röhögött egyet...

Volt kollégája nyuszi szívű volt,ő azonnal kibukott.

A nők mindig többet képzelnek magukról.

A férfiak egy része tudja,hogy mit nem bírna ki.

Persze viccből mondja,hogy elbírna egy medvével is,de legbelül tudja hogy nem.

Na most a nők...

Hát ők ki vannak akadva a nagy feminizmusban,hogy ők igenis vetekedni akarnak.

Szerintem gondold át.

Nem nőnek való hely.

Egy nőnek veszélyes ember közelében sincs helye.

Egy nőnek olyan helyen sincs helye,ahol veszély fent állhat.

Ha meg gusztustalan dolgokra vágysz,azt otthon is meg tudod tenni 4 fal között.

Nem leminősíteni akarlak,csak elvenni a kedved.

Munkahelyi rabszolga bárhol lehetsz.

Miért ezt választanád?

dec. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is gondolkodtam erősen ezen a pályán nőként, mert engem is érdekel ez a része az életnek, meg vonz a hivatásos pálya/szintén nőként/. Egy ismerősöm viszont börtönőr és mesélt olyanokat pl, hogy a rabok összebeszéltek már többször is és megdobálták az őröket hugyos/szaros zacskòkkal a cellábòl, és nagyon ezzel kezdeni nem tudnak semmit. Megdobnak egy pár ilyennel/nem 1-2 rab fog csak dobni, hanem mind/, akkor mit teszel? Szarosan/hugyosan bemész egyesével megverni őket? Nem tudsz tenni semmit. Elmész, megfürdesz és fejben elfogadod, hogy lehet lesz még ilyen, vagy hasonló/erősen valószínű/.

Fizetés kevés, feljebblépési lehetőség nem nagyon van. Alja ,,emberekkel" kell foglalkoznod, és a kollégáid is kiégett idióták lesznek valószínűleg.

Én jelenleg őr vagyok, bár nem börtönőr, de itt is kb ez van kolléga ügyileg, hogy kinéznek mert nő vagyok, a főnök hülyére akar venni/csak nem tud/, a férfiak állandóan ki akarnak oktatni/közben én jobban ismerem a jogszabályokat jogász hallgatóként, mint ők/, stb. Nem az, hogy nem nőnek való munka, hanem nem értelmes embernek való munka. Mondjuk az se ahol én vagyok, mert ez se sokkal különb, de én is le fogok lépni, amint lehet.

Akkor már jobban ajánlom az iskolaőr/határvadász opciókat, ha ilyesmiben gondolkodsz mindenképp.

dec. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szoc. munkásokat is megfenyegetik, lehugyozzák, leköpik, elátkozzák, ezért sok a rendőrségi ügy, veszélyességi pótlékot is kapnak, mert aljanépével foglalkoznak.
dec. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%

Én elég "kemény" nőnek tartom magam és sok téren helyt tudok/tudnék állni, mégis azt mondom, hogy el kell fogadni, hogy vannak olyan szakmák, amikben semmi keresnivalójuk nincs a nőknek.


A börtönőr pont ilyen. A fizetésed a béka segge alatt, cserébe napi szintű megalázás stb. Plusz ott nemcsak pitiáner tolvajok vannak, hanem veszélyes(ebb) bűnözők is. Szerintem ehhez a melóhoz baromi jó idegrendszer kell és erősnek kell lenni mentálisan is.

dec. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!