Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akkor most tényleg megszűnik...

Akkor most tényleg megszűnik a kötelező üzemorvosi vizsgálat irodai munka esetén így végre nem fog három hónapra felfüggeszteni az üzemorvos a fehérköpenyes vérnyomásom miatt?

Figyelt kérdés
[link]
dec. 22. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha alkalmasságot kizáró ok lenne a fehér köpeny szindróma, akkor folyamatosan megbuknál rajta, mert olyankor mindig abnormális értéket produkálsz.
dec. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha az igaz akkor az isten áldja aki kitalálta. Be se kellett volna vezetni ezt a hülyeséget. Nagy élmény évente szerencsétlenkedni, hogy most beteg vagyok adjanak másik időpontot, most meg az orvos volt beteg, harmadik időpontot egy nappal előre hozták csak nem szóltak, jaj akkor meg szabin leszek, és a januári orvosi vizsglat talán március végére az 5. időponton megvalósul, és meg tudják mondani hogy még mindig jó a vérnyomásom, mintha magamnak nem tudnám otthon megmérni.
dec. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az eltörlés általános, azonban nem minden munkakörre vonatkozik majd, mivel a kormány továbbra is meghatározhat majd foglalkozásokat és munkaköröket, ahol előírás lesz a kötelező vizsgálat. A törvény emellett meghagyja azt a lehetőséget is, hogy a munkáltató saját döntésével kötelezővé tegye a vizsgálatot. A közalkalmazottaknál az adott ágazatért felelős miniszter dönti majd el, hogy milyen munkakörnél kell a vizsgálat.
dec. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

#2

Nálam is meg a páromnál is (két külön munkahely, két külön doki) minden évben ez a szerencsétlenkedés megy, én is örülök ha végre nem lesz kötelező.

dec. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"Ha alkalmasságot kizáró ok lenne a fehér köpeny szindróma, akkor folyamatosan megbuknál rajta, mert olyankor mindig abnormális értéket produkálsz."


Igen ezért kell utána mindig háziorvostól a papírt szerezni hogy nekem ilyen fehér köpenyes van és akkor békén hagy

dec. 22. 15:03
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tehát nem függesztenek fel 3 hónapra, ahogy a kérdésben állítottad. Vagy ha már ennyire rutinos vagy, akár a háziorvossal is kezdheted, és az üzemorvosnak egyből viszed az igazolást.

Ahhoz képest, hogy mekkora drámának írtad le, végül kiderül hogy semmi különös problémád nem származik belőle.

dec. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szolovjov ***** válasza:
100%
Engem még nem függesztettek fel, viszont 120 alatti pulzust nekem orvosi rendelőben nem tudnak mérni. Szerencsére a vérnyomásom ekkor sem több 130-nál.
dec. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Eddig sem függesztett fel.

Valótlant hazudsz.

dec. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hálistennek! Világéletemben gyűlöltem!
dec. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!