Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet felfűggeszteni...

Hogyan lehet felfűggeszteni egy barátságot kíméletesen?

Figyelt kérdés

Van egy hozzám elég közel álló lány, akivel sokáig nagyon bizalmas kapcsolatban voltam, mindent megosztottam vele magamról (amit kicsit most már bánok is), de mostanra rá kellett jönnöm, hogy egy depresszióra hajlamos, nagyon kavarós, önző, lehúzó stílusú valaki, és én ezt már nem tudom tovább elviselni.

Semmiképpen sem szeretném megbántani, mert mint mondtam, nagyon instabil a lelki világa, de állandóan keres, és lassan ott tartok, hogy inkább a szemébe mondok mindent, csak hagyjon békén.

Ti mit tennének?



2018. máj. 10. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Kíméletesen sehogy, mindenféleképp sértő, hogy visszautasítják a személyiségedet, a barátságodat. De a hazugság még rosszabb, szóval csak őszintén. Mondd el, hogy szerinted nagyon eltérő a jellemetek, emiatt nem érzed magad jól vele.
2018. máj. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A gond az, hogy biztos vagyok benne, hogy már ez is teljesen ki fogja borítani, ami vagy ahhoz vezet, hogy végül megsajnálom és úgy teszek, mintha mi sem történt volna, vagy ahhoz, hogy gyűlölettel válunk el. Egyiket sem szeretném, de valóban nincs más lehetőség.
2018. máj. 10. 11:22
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Először is hány évesek vagytok? Nem tudod elkerülni a találkozást? Ha ennyire rosszul érint téged akkor mit szoktál neki mondani? Miért nem érsz rá vele találkozni? A suliban, ha iskolások vagytok simán elkerülheted.
2018. máj. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen "barátnőm", nemrég megsértődött rám, aztán pár napja elkezdett újra keresni. Semleges válaszokat adok az üzeneteire, figyelmen kívül hagyom a célozgatásokat hogy látogassam meg. Amúgy mindig kicsit irigy volt rám, de szerettem mert jó fej volt, sokban egyeztünk. Aztán eltávolodtunk mert más szakirányra mentünk, ő később ki is bukott. Onnantól kezdve nem nagyon keresett. Majd a megsértődést az okozta, hogy nem voltam jó véleménnyel arról, hogy felcsináltatta magát mert félt hogy a pasija visszamegy a volt nőjéhez. Akkor majdnem egy évre eltűnt, most meg küldözgeti a képeket a gyerekéről. Gondolom unatkozik otthon. Ignorálom de igazából már azt is leszarom ha megsértődik.
2018. máj. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!