Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vagyonőr különbözeti vizsgára...

Vagyonőr különbözeti vizsgára jó egyáltalán, ha a kabinetedu-n jelentkeztem, vagy máshol kell?

Figyelt kérdés
dec. 27. 18:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát, nagyon máshol kell. Ajánlom az SZVMSZK oldalát, és az ottani telefonszámot hívd fel/körzetednek megfelelőt/.
dec. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha a tanúsítványra gondolsz,akkor a helyileg illetékes kamarával kell felvenni a kapcsolatot.
dec. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de már jelentkeztem és ez is a SZVMSZK oldala...
dec. 28. 10:57
 4/13 anonim ***** válasza:
De nem oldalon kel jelentkezni,hanem telefonon felhívni,a csaj megkeres a nyilvántartásukba,küld egy e mailt,amivel beregisztrál,majd kapsz egy számlaszámot,amire fizetned kell,ha erről megvan a visszaigazolás,akkor választhatsz időpontot,helyszínt
dec. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
meg nekem most telt le az első 5 év és 40 órás képzés kell azt írták.
dec. 28. 11:04
 6/13 A kérdező kommentje:
ja én a tananyagra gondoltam, befizettem a tananyagra most 15+ezret és a kabinetedu-n tanulok, mert gondolom kötelező a tananyag.
dec. 28. 11:05
 7/13 A kérdező kommentje:
tehát ha jelentkezek vizsgára visszanézik, hogy a tananyagot tanultam e 40 óráig nem? mert online tananyag és azt a fent említett oldalon kértem.
dec. 28. 11:08
 8/13 A kérdező kommentje:
Vagy én nem értem egyébként mit fognak a vizsgán kérdezni, egyszer már megszereztem a bizonyítványt, erre most itt egy kib***ott hosszú tananyag, most nem értem.
dec. 28. 11:09
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem nézik vissza,hiszen a vizsgán kiderül,ami valójában csak formaság. Akkor neked ez az első,így már értem.
dec. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, még annyit szeretnék kérdezni, hogy hogy érted, hogy formaság? Egyébként jól csináltam?

Tehát azt írták neten, hogy 40 órás képzésen kell résztvennem először és úgy mehetek vizsgára. Ezért regisztráltam a tananyagra, mert abban a hitben voltam, hogy ez rendes vizsga lesz. Most épp tanulok, legalább a szóbeli tételekre (de lehet tényleg formaság az egész),

Tehát eddig ez történt, majd ha úgy érzem akkor jelentkezek a SZVMSZK oldalán a vizsgára telefonon és adnak időpontot a megfelelő helyre és kész?

Egyébként ezek szerint nem nehéz a vizsga? Ez is formaság, hogy 40 órás képzés gondolom, mert ennek a tananyagából "kérdeznek"

dec. 28. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!