Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha átszeretnék menni egy...

Ha átszeretnék menni egy másik gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy kell különbözetit tennem tárgyakból, de ilyenkor nézik az előző féléves vagy évvégi jegyeimet?

2017. febr. 17. 10:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat rosszul írtam: *át szeretnék
2017. febr. 17. 10:04
 2/5 A kérdező kommentje:
**év végi
2017. febr. 17. 10:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha már úgy, akkor: szeretnék átmenni...


Én azt úgy intéztem, hogy elmentem az iskolába, megérdeklődtem a titkárságon a feltételeket és az szerint cselekedtem. Nem mindegyik iskolának egyformák a követelményei.

2017. febr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm észrevettem a hibát és ki is javítottam, de azért kedves hogy te is segítettél:)

Azt tervezem hogy bemegyek, mert amúgy is leadom a jelentkezésemet erre, csak kiváncsi voltam hogy esetleg más gimnáziumban hogy megy az ilyen és nagyjából mire lehet számítani

2017. febr. 17. 10:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy barátom a II. Rákócziból jelentkezett át év közben a Kölcseybe.

Felhívta az igazgatót, megkérdezte, van-e hely. Volt, úgyhogy bement az igazgatóhoz, aki megnézte a jegyeit. Azt mondta, kell írni matekból egy tesztet. Bement, hétfőn megírta a tesztet, kedden jött a levél, hogy felvették, gyorsan kiiratkozott a II. Rákócziból szerdán, és csütörtökön már a Kölcseyben kezdett reggel :D

De van, ahol nehezebben megy, pl. nincs hely. Ha nincs hely, akkor nincs mit tenni. Ha van, akkor tényleg megnézik a jegyeidet, általában mindig az az első, és utána mondják, hogy kell-e tesztet írni, vagy sem.

2017. febr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!