Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Átlagosan hány órát dolgozol...

Átlagosan hány órát dolgozol egy nap, amikor home office-ban vagy?

Figyelt kérdés

Aki esetleg teljes állásban van home office-ban, az kommentben leírhatja, hogy mi ott a helyzet.


Kérem, hogy a ténylegesen munkával töltött időt jelöld, még akkor is, ha amúgy bent a cégnél sem lenne több az effektív munkavégzés.


Szavazáshoz:

Amikor home office-ban vagyok...



dec. 28. 16:17
A kérdező szavazást indított:
...szinte semennyit sem dolgozom.
...legfeljebb napi 1-2 órát dolgozom.
...napi 3-4 órát dolgozom.
...napi 5-6 órát dolgozom.
...ugyanúgy dolgozom, mintha bent lennék, akár napi 7-8 órát is.
...még túlórázom is.
24 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Mindig más, nyilván a munkamennyiségtől és a meetingek számától függ. Ez olyan munkakör, ahol nem tudsz napi 8 óra végigdolgozni, mert egyszerűen nincs annyi munka. Van, hogy 1-2 óra, van, hogy 4-5, de 8 soha. Ez egyébként az irodában is így van, csak ott a köztes időben nem a telefont nyomkodom/tévét nézem/edzeni megyek stb, hanem a kollégákkal trécselünk.
dec. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
12%
Home officben is lehet péknek lenni? Ezt nem is tudtam? És azt hogyan kell? Otthon meg sütöm, aztán beviszem az üzletbe?
dec. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

#2 A nevében is benne van, hogy ez az irodai munkakörök kiváltsága.


Egyébként a kérdés azért merült fel, mert (magamat is beleértve) nem találkoztam még emberrel aki átlag napi 3-4 óránál többet dolgozott volna ilyen körülmények között. Akkor is, ha teljes munkaidőben van home office-ban. Az más kérdés, hogy amúgy bent is többnyire csak a trécselés, netezés menne az üresjáratokban, ahogy az #1 is írta.

dec. 28. 16:29
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
#3 ha egyszer nincs annyi munka, akkor mi mást csináljunk? Söpörjük fel addig az irodát vagy főzzünk meg a kantinos nénik helyett?🤣
dec. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
3 Te max. irigykedsz a Home Office-ra mert hogy fogalmad nincs miről is szól az 100%. Látszik az írásodból, hogy a guta megüt téged, amiért más tud igy dolgozni.
dec. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

#4 Most felvételizek egy ilyen céghez, ahol 3x annyi ember van ugyanannyi munkára, mint a jelenlegi cégemnél.

A megoldás? Nem kell annyi embert felvenni! Teljesen ésszerűtlen, mégis megteszik. Az egész ilyen belterjes tolvaj brigád, a menedzsmenttel az élen, akik a befektetők pénzén élősködnek.

Vágyom rá, hogy én is így verjem a f...t egész nap, de közben kiakadok rajta, hogy ezt valaki munkának meri nevezni. Már előre bűntudatom van miatta.

dec. 28. 16:35
 7/22 A kérdező kommentje:
#5 Két évig csináltam, ahogy számos ismerősöm is (de csak heti 1-2 napban). Szerettem, jobban mint bejárni, de nem voltam büszke a munkámra. Az én szakmámban ez a produktivitás rovására megy, ahogy szerintem kb. mindenhol.
dec. 28. 16:38
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Én 4. éve vagyok home officeban, teljes munkaidőben. Ugyanúgy dolgozok, mintha benn lennék, ugyanúgy tartok ebédszünetet is. Ha épp üresjárat van, akkor is találok munkát, mert vannak halogatós, belsős melók is (pl. munkához szükséges excel táblázat rendberakása). Ha éppen tényleg semmi de semmi nincs az ég adta világon ami a munkához kapcsolódik, akkor szoktam csak házi teendőkkel foglalkozni pl. teregetés.

Ez a típusú üresjárat csak nyáron van egyébként, nekünk rengeteg munkánk van...

dec. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
47%

"Egyébként a kérdés azért merült fel, mert (magamat is beleértve) nem találkoztam még emberrel aki átlag napi 3-4 óránál többet dolgozott volna ilyen körülmények között."

. Akkor hadd mutatkozzam be: Anonim Gyakoris vagyok.


Nem tünne fel, ha kevesebbet dolgoznék, de szeretem jól csinálni ezt, most kezdtem pár hete, egyedül vagyok ebben a pozícióban, és valami nagy dolgot csinálhatok.

De egyébként is igényes ember vagyok, persze pihenőt tartok. Ha nincs munka, akkor én sem dolgoznék 8 órát, de azért 3-4 órába belehülyülnék a semmittevéstől.

dec. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%

#9 “Ha nincs munka, akkor én sem dolgoznék 8 órát, de azért 3-4 órába belehülyülnék a semmittevéstől.”


Én áldom az eget ezért a munkáért, előző munkahelyemen fixen 8-17-ig munkaidő volt nulla home office-szal és egész nap pörgés volt mert 5 ember munkáját kellett egynek csinálni, mert a munkaerőn akartak spórolni. Na ilyet soha többet. Ha háromszor annyit keresnék vele, mint a mostani kényelmes melómmal, akkor se váltanék. Többet ér a mentális egészségem és a szabadidőm ennél.

dec. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!