Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is rosszul érzi magát,...

Más is rosszul érzi magát, hogy vége a "téli szünetnek" és lehet menni vissza dolgozni és kezdődik újra a stresszelés meg a munkával eltöltött hétköznapok?

Figyelt kérdés

2 hétig itthon voltam most szabadságon meg zárva is volt meló, de már menni kell vissza és teljesen ki vagyok már a tudattól is , hogy megint kezdődnek a szokásos hétköznapok a korán keléssel, elmegy az egész nap a munkával, idegeskedés, stb..


Főleg most, hogy ilyenkor megtapasztalatom milyen jól elvagyok itthon nyugalomban és gondtalanul, azt csinálok amit szeretnék, stb..


Ilyenkor kicsit rájön az ember, hogy azért, hogy ne haljon éhen meg legyen feje felett ház konkrétan be kell áldoznia az egész életét, hogy dolgozzon aztán néha legyen egy kis szabadideje..


Tudom persze vannak olyanok akik szeretnek dolgozni és inkább otthon ülni nem, de sajnos én nem így vagyok ezzel.


jan. 2. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Nekem pont a fordítottja van jelenleg én örülök hogy most dolgozhatok, nekem kicsit sok volt a pihenés.


Diákmunkaként csináltam olyan munkát amit gyűlöltem és kb gyomoridegem volt minden nap amikor dolgoztam szóval átérzem a szituációt. Egyetem után, olyan szakmában amit szeretek viszont minden nap boldogan megyek be dolgozni.

Érdemes lenne elgondolkodnod hogy milyen munkát végeznél amit szívesen csinálnál vagy esetleg kipróbálnál.

jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Bő 3 hetet voltam otthon és őszintén már kezdtem unatkozni otthon. Az év eleje ráadásul elég laza, szóval nincs bajom vele. Majd nyár magasságában fogok besokallni xD
jan. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Én mindig így voltam, ahogy te. Most egy kicsit jobb munkám van, jobb a munkaidő beosztásom, de ez a vége a szabadságnak rossz érzés azért megmaradt.
jan. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
hogy lehet unatkozni otthon?? én az egész életem el tudnám tölteni a 4 fal között, egy percig sem unatkoznék
jan. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Kitana. ***** válasza:
75%
Igen, én is nagyon jól el tudom tölteni a szabadidőmet, nem értem, hogy lehet unatkozni otthon. (Aminek ugye nem kell a négy fal között gubbasztást jelentenie feltétlenül.) Nekem a hosszabb munkanélküliségben anno csak a pénzhiány és spórolás volt rohadt unalmas. Viszont jó a beosztásom, szerencsére munka mellett is sok szabadidőm van, szóval annyira azért nem vészes, csak hát lenne jobb dolgom akkor is :DD
jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Azoktól kérdezem, akik unatkoznak: nincs semmi hobbitok vagy érdeklődésetek a mókuskereken kívül? Utazás, a világunk felfedezése, sportok, milliónyi hobbilehetőség? Annyira szánnivaló, amikor valakinek az élete annyira üres, hogy a munka neki felüdülés.
jan. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21%
Szeretem a munkámat, sok home office, rugalmas munkaidő, jófej kollégák, nem stresszes munkakör, így nekem nem okoz gyomorgörcsöt visszamenni.
jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%

Nem igazán.

Rokonok folyamatos veszekedése után kész felüdülés visszamenni irodába ahol ha valaki nagyon belém köt felmondok és nem kell vele többet szóba állnom.

jan. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

#6 Azt nem mondtam hogy unatkozok otthon, de én inkább vegetálásnak élem meg.


Van egy csomó hobbim, szeretek főzni, társasozni, edzeni, kirándulni stb. de limitált mennyiségben tudok ezekkel foglalkozni, hiszen nem főzhetek egész nap, társasozáshoz kellenek emberek, napi szinten nem igazán működik, edzés is max napi 1 óra, kiránduláshoz is el kell jutnod valahova és társai.


Ugyanakkor szeretem a munkámat simán le tudom magam vele foglalni, követhetem az ambíciómat, kollégáimmal szívesen beszélgetek/kv zok stb.

jan. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%
Hogy pukkanjon ki a spájzban az összes lekvárotok, itt mindenkinek van munkája?
jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!