Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyári oprtátori környezetben...

Gyári oprtátori környezetben ha megtudják a többiek az egyik sori melósról hogy (több) diplomás ember, annak vége? A többiek szétszedik szétutálják?

Figyelt kérdés
A HR-es azt mondja el ne mondjam, mert nem lesz 5 perc maradásom se ha megtudják.
2023. jan. 21. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Ismerek soron dolgozó tanárt,őt szeretik mert jófej. Viszont akad egy két büfé-ruhatár szakos ,akik folyamatosan a végzettségükkel kérkednek, na őket nem kedvelik
2023. jan. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Valószínűleg igen. Én még egyetem alatt diákmunkán dolgoztam gyárban és pokol volt. Napi szinten kaptam az ívet azért, h miért járok egyetemre, úgyse lesz belőlem semmi, nem lesz meg a diplomám, ha még is lesz, akkor se fog sok pénzt keresni. Na meg ezeknek az emberek az egyéb megnyilvanulásai is gusztustalanok voltak, böfögtek, fingtak, jó hangosan, amin néhány extra hülye meg jót röhögött.
2023. jan. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyban függ a kollégáktól is, de érdemesebb inkább magunkba tartani ezeket az információkat. Kétlem hogy úgy általában problémát okozna egyébként, ahol én dolgoztam gyárban ott voltak operátorok akik egyetemet végeztek, illetve meglepő módon tele voltunk egészségügyisekkel is. Mint ápolók, segédápolók, volt egy mentőtiszt is. De nem nagyon foglalkoztatott senkit hogy kinek milyen foglalkozása vagy végzettsége volt. De ez csak arra a helyre volt érvényes, ha neked a HR-es külön jelezte ezt akkor érdemes megfogadni a tanácsát, elvégre ő jobban ismerheti az ott dolgozókat mint mi itt a Gyakorin.
2023. jan. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem azon fog múlni, hogy van-e diplmája. Nekem is volt olyan, akinek volt, történelmet tanított általánosban, de inkább átment a gyárba, mert ott sokkal többet keres
2023. jan. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kutyát nem fogja érdekelni dologozz csak ott a diplomaiddal
2023. jan. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!