Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az új év első hetében mennyire...

Az új év első hetében mennyire indult már be nálatok a munka? Ugyanaz a "tempó" van, mint akármelyik másik hónapban, vagy még inkább az éledezésé, az új évre átvitt megmaradt szabadságoké a szerep?

Figyelt kérdés
jan. 5. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
8.-án kezdek, így még nem indult be nálam semmi. És a környékemen is sokkal kevesebb az autó és az ember az utcán ezért gyanítom még nem indult be az év.
jan. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lassan. Több kolléga is szabin van még (kisiskolás gyerek), és mi igyekeztünk mindent lezárni a karácsony előtti héten, most nyugi van. Jövő hét pénteken lesz a nagy évnyitó céges megbeszélés, sok változás lesz valószínűleg, úgyhogy kicsit kivárás is van, hogy milyen irányba kell majd mozgosítani az energiákat.
jan. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmi, 4 napja csak ülök.
jan. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3-án nyitottunk, óriási volt a tömeg. De utána pangás van, ez lesz egészen hónap végéig.
jan. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Metionin ***** válasza:
Meglepően nyugalmas, tavaly ilyenkor örültem, ha ki tudtam menni a budira. Most meg egész héten itt rohadok a gyakorin :D
jan. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még nincs igazán nagy hajtás, a karácsonyi szünetben felgyűlt adminisztrációt (ez nálunk két hetet jelentett) pedig két nap alatt elintéztük.
jan. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Light-osan: az első héten többen tudták, hogy csak ügyelet van: ez az infó nekünk nem jött le, így egy napon a semmibe mentünk be a héten.
jan. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elsején délután már kezdtem. Egy Graz-Párizs-Bécs fuvaron már túl is vagyok, szóval nekem az év eleji lazsa kimaradt.
jan. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szolovjov ***** válasza:
Rögtön be van írva az év első két szombatja is, úgyhogy beindult.
jan. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem sűrű volt a múlt hét, a december végéről maradt feladatokat pótoltam. Ez a hét nyugisabb. Viszont nálunk is sokan hiányoztak / hiányoznak, a legtöbben betegek.
jan. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!