Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van rá esélyem, hogy külföldi...

Van rá esélyem, hogy külföldi színész legyek?

Figyelt kérdés
Már kis korom óta rengeteget szerepelek, és mindig azt mondják, hogy van hozzá tehetségem, és mindig az volt az egyik álmom, hogy egy angol fantasy sorozatban vehessek részt. Ha jól megtanulok angolul, akkor van rá esélyem?

2019. dec. 7. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Nincs. Ott van az angoloknál milliónyi színész, miért lennének rászorulva, hogy egy külföldi, anyanyelvi szinten nem beszélő (de mellé akcentussal igen) beszélő külföldi színész játsszon szerepet egy produkcióban? Semmi észszerűség és realitás nincs ebben az álomban, ezért álom is fog maradni.

Sok tehetséges embert még itthon sem vesznek fel a színiakadémiára, meg nem lesz mindenkiből filmszínész, nemhogy külföldön.

2019. dec. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Ugye tudod, hogy befolyás nélkül soha nem leszel sikeres, pláne nem külföldön, akármennyire is tehetséges vagy?
2019. dec. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%

Van de csekély, de ehhez illene legalább itthon egy színművészetit vagy valami hasonlót elvégezni. Vagy akár lehet eleve külföldre menni és ott szerezni szakirányú végzettséget.


#1 igazad van, pl. Nikolaj Coster-Waldau is tősgyökeres angol, csak is ezért kaphatott főszerepet a Game of Thrones-ban. (ja igazából dán)

Sőt mondok durvábbat van ahol pont az akcentus miatt szerepel egy adott színész. (eleve egy jó színész képes elhagyni az a akcentusát ha az kell, sőt ha meg az akkor képes olyan akcentussal beszélni ami nem is arra az országra jellemző ahonnan jött)

2019. dec. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Talan akkor van eselyed, ha egy kulfoldi szinmuveszeti iskolat vegzel el.

Vagy modelkedsz, mint Osvart Andrea, de o is Olaszorszagban el tudtommal.

2019. dec. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kérdező,minden esélyed megvan.Olvasd csak el a #3-as hozzászólást.

#1-es,nekem például nincs tipikus magyar akcentusom,akkor ilyenkor mi van?Sőt, tökéletes amerikai akcentussal beszélek.De a brit is jól megy.Eleinte úgy, beszéltem,de aztán átszoktam az amerikaira.

#2-es.Hagyjuk már ezt a befolyásos dolgot.A legtöbben nincstelen senkiként lépnek be az ismeretségbe.

#3-as,ahogy mondod.Valar Morghulis!

2019. dec. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Még a Színművészeti Főiskola sem kötelező.A meghallgatásokon nem hiszem,hogy előbb veszik fel azt,akinek papírja van róla,hogy valamilyen színészi iskolát végzett.Aki tehetséges,annak nem feltétlenül kell papír.Én szeretném azt hinni,hogy tehetséges színész lennék.De ez csak akkor derül ki,amikor majd az leszünk.Ne add fel.
2019. dec. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és tanulni külföldön szeretnék, és szerintem sikerülni fog ez az álom :)
2019. dec. 7. 20:16
 8/13 anonim ***** válasza:
#5 Igazad van, akkor érthetőbben fogalmazok... Lehet, hogy nem feltétlenül kell ismeretség hozzá, de anélkül meg szopni kell, mint a kismalac, hogy bekerülj a jóba. :D
2019. dec. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem fogalmaztál jobban.Amit mondtál még mindig nem igaz.Vannak olyanok,akik így lesznek ismertek.Kétségen kívül vann ilyen emberek.De kb.a 99 % a szerencséjének köszöntheti.És persze a szerencséjének.Egy kisgyereket is megsz.patnak a meghallgatáson?Nem hiszem.Tehetség.Tudom,hihetetlen,de létezik ilyen.Én nem vagyok szép,de nem hiszem,hogy ez gondot jelentene majd nekem.
2019. dec. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 De azt ugye tudod, hogy rajtad kívül még több millió ember kergeti ugyanazt az álmot? Ki mondta, hogy majd pont te leszel az a szerencsés személy, akinek bejön a színészkedés?
2019. dec. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!