Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tavaly véletlenül visszavontam...

Tavaly véletlenül visszavontam a jelentkezésemet egy cégtől és?

Figyelt kérdés
Tehát jelentkeztem egy multinacionális céghez kb egy éve és amikor csekkoltam a jelentkezésem állapotát, akkor lehet valamit félrenéztem vagy a jóisten tudja, de rákattinthattam a jelentkezés visszavonására, ugyanis amikor másnap is beléptem ellenőrizni, hogy mi a helyzet, akkor azt írta ki, hogy a jelentkezésemet sikeresen visszavontam. Teljesen kétségbeestem és mégegyszer beadtam a jelentkezésemet, aminek utána változott is az állapota áttekintés alattra, de nem szóltak hozzám. Lehet amiatt, hogy beadtam, visszamondtam, megint beadtam? Idén megint szeretnék jelentkezni. Szerintetek jelentkezzek? Szóba jöhetek még náluk? Nem ciki? Egyetemista vagyok még, azért lamentálok ezen ennyit.

jan. 5. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Ne.
jan. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz.

Nekem is volt olyan kolléganőm, aki az első jelentkezésnél nem is válaszoltak. A másodiknal volt interjú, de nem vették fel. Fél év múlva újra jelentkezett, akkor felvették, újabb interjú után.

Nem fért be előtte mert volt jobb nála, ennyi.

Évekig ott dolgozott utána.

jan. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy multihoz nyugodtan.
jan. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amiatt nem reagáltak mert két pozícióra van 250 jelentkező, és az első 30bol választanak, át se nézik a többit. Ennyi.
jan. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan jelentkezz.
jan. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!