Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondolsz, mit érzel, mit...

Mit gondolsz, mit érzel, mit teszel, ha látod, hogy a munkatársad gyakran mással is foglalkozik a munkáján kívül?

Figyelt kérdés
A munkáját elvégzi, neked kárt nem okoz vele.
jan. 11. 14:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha elvégzi a munkáját normálisan, akkor egyáltalán nem zavar, hogy mással is foglalkozik.
jan. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Ha nekem ez nem jár semmi extra munkával, nem kell rá várnom, hogy haladhassak és nem kell az ő munkáját is megcsinálnom, akkor semmit, egyáltalán nem érdekel.
jan. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Azt csinál, amit akar. Nem szoktam figyelni soha, hogy ki mit csinál.
jan. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Az viszont zavarna, h az egyik munkatársam állandóan engem sasol..! :D
jan. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha a munkáját elvégzi, nem nagyon érdekel.


De volt egy munkatársam, aki mindent csinált, csak nem dolgozott, körmöt lakkozott, olvasott, neten nézegetett oldalakat, vagy rendelt pizzát és eszegette órákig. Aztán jött, hogy nem lesz kész határidőre, ha nem segítek neki. Mondtam, hogy figyelj, örülj, hogy nem jelentelek a főnöknek, ne várd, hogy még helyetted dolgozzak is. Nagyon megbántódott, bőgött is, de nem érdekelt. Aztán a határidő előtt elment táppénzre. Ezt párszor eljátszotta, aztán szólt más, hogy ez a csaj nem egy világi munkaerő, ki is lett rúgva.

jan. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van aki lenéz (egy tolem fuggetlen osztalyvezeto pasi)ki is néz engem, rosszhirem kelti ha a telefonomra merek nézi munkaidoben. De hozzateszi en nem vagyok a főnököd nem szólok bele.


A főnökeimnek (csopvez, igazgato, felettes szervek)meg kulcsembere vagyok kitűnő munkával azt is elnezik nekem ha kések es rugalmasra veszem a munkaidot csúsztatok sőt rolam mar azt is tudják hogy mozgekony vagyok es a telephelyek ellenörzését is már rám bízák ez miatt azaz ki is mehetek telephelyekre is belso ellenőrizgetni.


De mivel az osztalyvez pasinak vannak csicska női" akik neki nyalnak, igy azok a csajok is kinéznek es rrosszhirem probálják kelteni. Csak épp csopvez ig helyettes igazgato felsőbb szervek állnak az én hátam mögött...szoval egyénlileg vannak csak szócsaták néha.


Pl a csaj azt állitja nem voltam képben valamivel nekem az nincs meg. Ezt az ig.helyettes 3lott..en meg visszaszoltam hogy az a projekt már mult honapban teriteken volt az igazgato jelenleg azon az állásponton van hogy nincs priorotáson szóval nem én nem vagyok itt képben...


A csopvez szerint tiszta óvoda megy🤣

jan. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Én bevallom, hogy sajnos nem vagyok ilyen jó ember és elkezdek gondolkodni azon, hogy mit csinál máshogy, mint én, mert ha ugyanazt el lehet érni kevesebb energiával is, akkor azt az utat választanám...
jan. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
A szokásost: magyar az is, így joga van, de kötelessége, az már kevesebb...
jan. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mint a felettese szólok neki, hogy a munkáját végezze.
jan. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokott érdekelni. Csinálom a dolgom. Bár nekem olyan a munkám, hogy ezzel nekem nem tesz keresztbe senki, szóval felőlem csinálja, ahogy jónak érzi. Én azon vagyok, hogy a saját dolgomat a szerintem elfogadható minőségben elvégezzem.
jan. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!