Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az ügyvédeknek mennyire jó a...

Az ügyvédeknek mennyire jó a kapcsolatuk egymással?

Figyelt kérdés
Úgy értem, tudom, hogy emberek, emiatt természetes a barátság, munkahelyen és azon túl is. Azért kérdezem, mert ugye ők sokszor kerülhetnek ellentétes ügyeink miatt egymás ellen egy ügy miatt. Mennyire befolyásolhatja ez egy baráti, kollégális kapcsolatot? Külön köszönöm, ha esetleg érintettek is írnának.

#ügyvéd #barátság #Munkahely barátság
jan. 11. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Ez biztos nem árt meg az esetleges jó kapcsolatuknak. Szerintem kb. úgy fogják fel, mint egy szellemi vetélkedőt: melyikük tudja jobban meggyőzni a bírót a maga érveiről.
jan. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ milyen státuszú ügyvèd. Büntetőjogi ,vagy munkaügyi.
jan. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kevés ügyvédet ismerek, nincsenek ügyvéd barátaim se, ezért ha szembe kerülök egy másik ügyvéddel, az általában mint ismeretlennel történik. Volt olyan ügyem, ahol az ellenfél által indított pert morálisan mélyen elítéltem, és ezért az érte küzdő ügyvédre is furcsa szemmel néztem, de nyilván mikor más ügyben meg épp együtt mentünk bíróságra, minimális jelét se adtam ennek. Olyan ez, mint pl a teniszezőknél, legfeljebb a pályán lehetünk egymás ellen. Persze ha a másik fél kifejezetten sportszerűtlen eszközökkel él, az más tészta.
jan. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!