Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek az azonos munkahel...

Szerintetek az azonos munkahelyen dolgozó kollégák többsége melón kívül is tartja egymással a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Például a ti munkahelyeteken hogy van ez? Összejártok, gyakran szerveztek közös programot munkahelyen kívül? Az én munkahelyemen, bár alapvetően jól kijövünk egymással, annyira ez nem jellemző.
2023. ápr. 18. 18:54
A kérdező szavazást indított:
Jellemzően igen
Nem jellemző
29 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Van pár kolléga,akikkel szoktunk menni szórakozni.
2023. ápr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Változó. A közvetlen kollégák közül van, akivel munkán kívül is beszélgetek, illetve be szoktunk ülni időnként munka után enni-inni. Egyébként több száz fős cégnél dolgozom, a többséget nem is tudom, hogy ki mit dolgozik.
2023. ápr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Párszor tudtunk programot szervezni, de elég nehezen. Általában a családjuk volt a nehezítő tényező.
2023. ápr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Ahol dolgozom, ott van egy idősebb "banda", akik évtizedek óta ott dolgoznak, együtt. Ráadásul egy környéken laknak. Ezek jó barátok és a szabadidejüket is együtt töltik.

Én viszont nem járok össze senkivel, nincs erre igényem.

2023. ápr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Eljárni sehova sem megyek, chat-en néha egy személlyel beszélek. Bent sem jellemző részemről a small talk.
2023. ápr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

Szoktak szervezni közös programokat. Általában evés, italozás.

Egyrészt semmi kedvem velük tölteni a szabadidőmet, nincs bennünk semmi közös, nem kötődök hozzájuk.

Másrész nem is tudnék mit csinálni ezeken a programokon. Ezt el is magyaráztam már nekik (vega vagyok, ők húst hússal esznek. Nem iszok alkoholt. Nem is ihatok mert szívgyógyszert szedek) de nem értik.

Mindig erőltetnék hogy menjek.

2023. ápr. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Mostani helyemen én senkivel sem tartom a kapcsolatot melón kívül. De van 4-5 nő,akik azonos munkakörben dolgoznak és tudom, hogy néha eljárnak együtt kirándulni.
2023. ápr. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
72%

12 éve vagyok egy helyen, kis cég, max 25 alkalmazott (de abban már a főnök és a takarítónő is benne van) de soha, a 12 év alatt 1x sem beszéltem találkoztam munkaidőn kívül senkivel.

Soha, 1x se. Nem telefonáltam, nem cseteltem, nem maileztem, nem kirándultam, nem kocsmáztam.

Ők a KOLLEGÁIM, de egyébként se kutyáim se macskáim. Az a napi 8 óra az pont 8 órával több mint amennyit velük akarok tölteni.

A főnököt meg akkor lássam mikor piros hó esik. Abból napi 1 perc is sok.

2023. ápr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%

Nekem egy kollegám van, akivel haverkodnék. Bírom, mert nagyon kultúrált, jószívű, segített egy csomót nekem, marha jó szakember. Csak ő nem igazán haverkodik senkivel sem komolyabban.

A többi kollega meg retardált egy kissé,piások,cigisek,stb.

2023. ápr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!