Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mik azok az egyértelmű jelek,...

Mik azok az egyértelmű jelek, amelyek arra utalnak, hogy a főnök nyomoz utánad?

Figyelt kérdés

jan. 12. 07:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Pontosabban: "kutakodik"
jan. 12. 07:46
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Nekem olyan volt pl hogy amit egyik nap posztoltam vmi politikai akármi az másnap neki hirtelen a témája lett munkaidőben és beleállt.(amugy nem ismerosom a főnök face

Aztán másik ilyen jel volt még hogy amikor letiltottam a főnököm hogy ne lesegesse az oldalam masnaltol ugy beszélt velem mint a kutyával tiszta ideg volt rám.


De volt olyan főnököm is aki meg abba kötött bele hogy en kiket veszek fel isnerősnek kikkel barátkozom. Akkor meg az ismerősök lathatosagát vette le.


Aztan olyan is volt hogy egy csaladtagom megszerezte a gyk jelszavam folyamat olvasta ezeket aztán kiadta a főnökömnek is. Jelszot változtattam es másnap mikor mesélte a fönök hogy alig aludt kerdeztem miert azt mondta jelszavakat keresgetett..


Ilyen teljesen egybevágó dolgok jelzik nekem

jan. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
*vettem le
jan. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

Igazán nem értem, HOL tud a fönök utánad kutakodni?

Munkahelyen ne foglalkozz priváb dolgokkal, a privát életben meg a fönökkel nem kell kapcsolatban lenni

jan. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A #2 és miért lett lepontozva? Nekem is volt hasonló tahó főnököm.
jan. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Két rendőr és egy biztiőr társaságában megjelenik, hogy átkutassák az öltözőszekrényed.
jan. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!