Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vajon visszavennének dolgozni?

Vajon visszavennének dolgozni?

Figyelt kérdés

Elmentem dolgozni egy ismert multihoz mint raktáros-eladó, de fel kellett mondjak rövid idő után mert egy személyes jellegű folyamatban voltam benne amit szükséges volt befejeznem. Ezt munka mellett nem tudtam volna véghez vinni. Úgy is mondhatnám, túl hamar mentem el dolgozni.

Most készen van a dolog, így már tudnék menni melózni, viszont most nem keresnek embert, csak a szomszéd településen található boltjukba, kb 20 km-re.

Szerintetek visszavennének a céghez úgy, hogy hirtelen ott hagytam őket? Bár igaz, jó okkal. Vagy azt mondanák: ha már nem akartál maradni, nem fogsz kelleni a jövőben sem!?


jan. 12. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi tudjuk? Ha kell a ember, igen, ha nem, nem.
jan. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kitana. ***** válasza:
91%
Dolgoztam már pár helyen, akik simán visszavették a régi dolgozókat, még azokat is, akik balhésan mondtak fel, engem is visszavettek volna egy olyan helyre, ahol besértődtem a felmondási időm alatt és fogtam magam és nem mentem be többet, szóval igazából az van, amit az első írt, ha kell nekik ember, akkor valószínűleg visszavesznek. Arra ne alapozz, hogy nem látsz hirdetést, sokszor belefutok olyan álláshirdetésbe, ami friss, utánanéznék a cég hivatalos oldalán is, aztán ott meg semmi nincs.
jan. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér, én is tudok olyan helyet, ahová vissza vették azt is akit ők rúgtak ki, mert bajos volt.
jan. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok függ attól is, hogy hogy léptél le. Ha korrekt módon, akkor lehet esélyed. Ha nem voltál korrekt, akkor sokkal kevesebb az esély.
jan. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg!


Legfeljebb nem sikerül.

jan. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!