Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Festő szakmával Ausztriába ?

Festő szakmával Ausztriába ?

Figyelt kérdés
Elvégezném a festő, mázoló tapétázó szakmát OKJ-n 2 év alatt, szerintetek kezdőként tudnék érvényesülni Ausztriába, ha tanulom mellé a németet ?

jan. 14. 14:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Sok sikert Nehed.


Èn is ugyanúgy letettem a szakmát, mint te (mert hülye voltam tanulni) , ìgy OKJ - n festő szakmát szereztem.

Ott elmondtàk, hogy, szart sem fogok érni az OKJ-s papírom ak, azokkal szemben, akik szakmunkás végzettségűek és évekig tanultak a szakmát.

Igazuk volt.. Friss papírral elindultam munkát nézni. Az akkor 40-50 éves festők kiröhögtek és elzavartak a fenébe.

Nem volt a hátam mögött semmi gyakorlat, amit megszereztem volna.

Csupán csak a gyorstalpalòn szerzett tudás volt és az meg kevés volt, ha nem volt minimum 1-2 éves munkával szerzett gyakorlat.

Soha nem dolgoztam a szakmában.

És soha nem is fogok dolgozni benne.


Màs utat választottam.

Nem bántam meg.

jan. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!