Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a beosztásról?

Figyelt kérdés
12 órás műszakok, 2 nap munka (9:30-21:30-ig),1 szabadnap, utána megint 2 nap munka, 2 szabadnap. Amiből az egyik szabadság, amit nem én kértem ki. Álló munka. Utazás munkába kb. 40-50 perc. Normális, hogy megterhelőnek érzem?

jan. 15. 07:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Rémálom.


Ez részemről olyan állás amit csak akkor végeznék ha végképp semmit nem találnék.

jan. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem álló munka lenne akkor azt mondanám, hogy elmegy, de álló munkának nem.
jan. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ahhh, katasztrófa.
jan. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem a legjobb, de ha azt nézem, akkor 12 órával számolva nagyjából 15 munkanap és 15 szabadban van egy hónapban. Ezer évet ledolgoztam így. Én szerettem, mert 15 szabadnap nem kevés. Ami egyébként az ilyen óraszám mellett sokkal jobb beosztás, ha úgy vannak a munkanapok, hogy egyik héten hétfő, szerda, szombat vasárnap a munkanap, másik héten kedd, csütörtök és péntek. Így van két szabad hétvége egy hónapban és a másik két héten pedig csütörtök, péntek a dupla szabadnap. Még 20 nap éves szabadsággal számolva is minden második hónapban tudsz csinálni egy 5 napos pihenőt, ha az egymás utáni napokra kérsz szabit.
jan. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak 1 szabadhétvéget engednek, mert kereskedelem és hétvégén sokan vannak. Meg az a baj, hogy olyan fáradt vagyok, hogy a szabadnapom felét végig alszom :(
jan. 15. 08:59
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
más munkát nem tudsz vállalni?
jan. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megterhelő,ne csináld. Keress mást,ami nem készít ki. Kell, hogy legyen jobb alternatíva, kell a minőségi pihenőidő, ami nem feltétlenül csak alvásból áll. Nincs ezzel semmi baj, van aki jobban bírja az ilyet,van aki kevésbé.
jan. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
Én 5 nap 18-06 beosztásban dolgoztam 15 évig. Imádtam, mert éjjel egyedül voltam, + egy segéd, nem baszogatott senki, napközben szabad voltam, meg az 5 nap pihenő.
jan. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!